Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem każdy człowiek, który korzysta z usług #inpost #dhl #dpd etc. powinien choć raz mieć możliwość zobaczyć co się tam na sortowniach dzieje :) Dlaczego paczka nie doszła, dlaczego utknęła w magazynie, dlaczego jest rozwalona albo przyszła w dwóch częściach xD Gwarantuje wszystkim zebranym, że co do funkcjonowania tychże instytucji zmienicie zdanie kompletnie xD

#kurier #oswiadczenie #pracbaza
  • 8
@programista15cm To, że sklep pakuje coś porządnie nie oznacza, że dojdzie to w całości. Jak sklep jest blisko punktu magazynu to popsutą rzecz szybko wymienią i nawet człowiek nie zwróci uwagi, że coś długo idzie. Oczywiście jeśli taka rzecz zostanie zgłoszona, że coś w paczce zagruchotało xD
@Mega_Smieszek: zobaczyć to za mało, powinna przepracować 1 dzień, o ile dałaby radę, bo rekordziści u mnie kończyli po 20 minutach. A firma stosuje zasadę - byle szybciej, byle więcej, kasa, kasa, kasa.
Sam nigdy się nie interesowałem co się dzieje z paczkami, które zamawiam, dopóki nie zacząłem tam pracy, ale nigdy też nie zamawiałem towaru delikatnego. Teraz patrząc na to z innej perspektywy, zastanawiam się co niektóre osoby wysyłające mają
Gumispam - @Mega_Smieszek: zobaczyć to za mało, powinna przepracować 1 dzień, o ile d...

źródło: PODAJNIK-ROLKOWY-PRZENOSNIK-STALOWY-30-ROLEK-400kg-Marka-inna

Pobierz