Wpis z mikrobloga

  • 308
@musialmi każdy kto ma chociaż trochę rozumu i instynktu samozachowawczego ściąga plecak w komunikacji w tłoku. Tylko ameby stoją nadal z plecakiem na plecach
  • Odpowiedz
@musialmi: przecież to chyba normalne że jak jest dużo osób to się ściąga plecak i trzyma go w rękach lub między nogami, przecież większość ludzi tak robi i nawet nie chodzi o to że jest więcej miejsca tylko po prostu tak wygodnie i ktoś może od tylca coś wyviągnąć z plecaka
  • Odpowiedz
@musialmi: Kijj z tym czy więcej osób wejdzie. Przede wszystkim nie obijasz wszystkich dookoła i nie blokujesz przejścia bagażem. No i mniejsza szansa, że ktoś lepkimi łapami coś wyciągnie.
  • Odpowiedz
@musialmi niechcący kliknąłem nie ale jestem jak najbardziej na tak, stoi taki dzban z wypchanym książkami i strojem na WF plecakiem i blokuje przejście lub miejsce gdzie ktoś mógłby stanąć, zawsze ściągam plecak i trzymam jedną ręką lub kładę w nogi
  • Odpowiedz
@musialmi: Nie wiem czy to bait, bo co roku w okolicach rozpoczęcia roku szkolnego i akademickiego pojawia się taki post, tylko brakuje charakterystycznego pytania o mówienie dzień dobry motorniczemu xD

Ale jak nie bait, to jak najbardziej - jak jest dużo miejsca, to tam rybka, ale jak się robi zacier w zbiorkomie to plecak/torba/whatever w nogi lub w rękach trzymanie
  • Odpowiedz