Wpis z mikrobloga

@Marakuja: Jak dostaniesz zgodę to możesz pracować dodatkowo w innym miejscu. Pytanie czy to rzeczywiście milicjant czy debil który kupił sobie blachę na allegro xd Z jednej strony nie jestem w stanie sobie wyobrazić tak przygłupiego policjanta z drugiej jak się człowiek zastanowi kogo tam czasami widać to XDD
  • Odpowiedz
Pytanie czy to rzeczywiście milicjant czy debil który kupił sobie blachę na allegro xd Z jednej strony nie jestem w stanie sobie wyobrazić tak przygłupiego policjanta z drugiej jak się człowiek zastanowi kogo tam czasami widać to XDD


@Rzkrk: w zasadzie to ciężko powiedzieć, czy większym debilem jest ktoś kto podszywa się pod gliniarza lewą szmatą, czy gliniarz nadużywający prawdziwej. xD
  • Odpowiedz
Sierżant parówa prowadził drugą działalność ale propagandową to mu pozwolili


@Ryshieq: ale na szczęście już go #!$%@? z policji i zostało mu tylko płakanie na youtubie
  • Odpowiedz
Huop wychodzi z taksówki, pokazuje blache i grozi gościowi xD. Można być większym kretynem? xD


@Mr_3nKi_: Policjanci potrafia robic gorsze rzeczy, bo sa totalnie bezkarni. Moja znajoma ma sasiada, ktory doslownie terroryzuje jej rodzine i ciagle grozi pobiciem jej mezowi oraz naslaniem na nich (bez powodu) kolegow po fachu. I co moga zrobic? Nic
  • Odpowiedz