Wpis z mikrobloga

pracowalem w gastro i powiem wam jak poznac nauczycielki w restauracji:

przychodzą w 10 osób

biora 2 pizzę typu grecka/vege BO JO NIE ZJEM WIĘCEJ JAK KAWOLEK (takie jedzenie starych cool bab)

każda bierze najtanszy alkohol

pizzę ojebia w 10 minut

alkohol pija 4 godziny (tak, ze 300ml)

zajmują te miejsca pol dnia ze czuje jakby one tu już zamieszkały

wychodząc stoją w wejściu/przy kasie i żartują z tego ze deszcz pada (HEHE JA JUŻ PRYSZNIC BRAŁAM KOCHANIUTKA ZACZEKAMY JESZCZE), parking pod drzwiami:)


nie wiem, jakoś te nauczycielki zawsze moja uwagę przykluwaja i ich specyficzne nienaturalne zachowania

#gastro #praca #januszex
  • 11
  • Odpowiedz
@koba01 Mnie z ziomkami poznasz że przychodzimy we trzech, po czym drzemy mordę kłócąc się jaką pizzę wziąć i czy jedną a może dwie, po czym kłócimy się jakie piwo, a może coś więcej
  • Odpowiedz
  • 1
@cHuchacz #!$%@? takich klientów to szanuje, podejdą mi do barku, ja leje browary jeden po drugim, gadamy se, nie muszę iść na zmywak albo kuchnie i życie jak w madrycie
  • Odpowiedz
@koba01 Ja myślę że praca w gastro byłaby całkiem spoko grzyby nie ci wszyscy klienci. Chłopaki na kuchni sobie kreseczki wciągają, żartują, dobrze się bawią, a tu przychodzą takie baby i chcą żeby im usługiwać.
  • Odpowiedz
  • 1
@CheSlaw no ja na kuchni #!$%@? pełny ogien maszyna do krojenia, z palca krew się leje, drina se pije, poślizgnąłem się na oliwie, Klaudia oberwała sokiem malinowym, lecimy #!$%@? robimy pesto, łupiemy pistacje stopami a z telefonu leci DJ Tomuś
  • Odpowiedz