Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana zapewne słyszeliście o książce Przegryw? (https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5077371/przegryw)
Właśnie jej sobie słucham. Siedzę tu tyle lat, że mam wrażenie jakbym słuchała książki moze nie o kimś bliskim ale o kimś kogo nieźle znam xDDSS

W każdym razie rozśmieszył mnie jeden fragment, gdy lektorka czyta o skali punktowej coś tam “rodzina patologiczna +10, brak wykształcenia wyższego +30” (nie pamiętam dokładnie więc przeinaczam pewnie trochę) i tak wymienia punkty aż pełnym profesjonalizmu głosem mówi “dzieki tej tej skali użytkownicy mogą sprawdzić poziom swojego #!$%@?” xDDDDDDDDDDD kisne. Myślę że autorkom książka wyszła. Wykopki z tagu #przegryw powinniście jej posłuchać, bo wcale nie ma szkalowania.

Ach no i rzulta morda też się pojawia ????

Ciekawe jak normiki odbiorą książkę.
  • 22
@incel-polska-tv: no tak xD powinnam rzucić partnera i związać się z kimś z Was, żeby coś Wam udowodnić. Nic nikomu nie muszę udowadniać, I dont care czy mi wierzysz czy nie.
Rozwiązaniem na wasze problemy jest opuszczenie tego tagu - bo tylko się wzajemnie nakręcacie, i pójście na terapie, wyjście z domu. Wiem, że na pewnym etapie jest trudno, ale życie generalnie nie jest proste. Największy błąd jaki robicie to jest