Wpis z mikrobloga

@kidi1:

To nie ja tu jestem pijanym analfabetą


Grasz w gierkę, w której po ułomnej premierze i pustym świecie bez aktywności pobocznych, dokleili gadżety od nvidii i zrobili techdemo xD
Jesteście tacy sami.
  • Odpowiedz
@kidi1: Bardzo dobra gra , z fajnymi postaciami. Też sobie ogrywam juz drugi raz (tym razem na pc). Po aktualizacji 2.0 gra się jeszcze lepiej, do tego zakupiłem sobie DLC i teraz tylko czekać do premiery :)
  • Odpowiedz
@pablo397: od wtedy, gdy akcja toczy się w mieście i cała narracja wokół tej gry jest nastawiona na rzekome życie w tym mieście xD

XD psychofani tego gniota dostali symulator chodzenia i klikania kilku wątków, mimo że mieli dostać co najmniej wiedźmina3 na dopalaczach, a i tak się z tego cieszą, bo po 3 latach twórca połatał na tyle, że wydaje jeszcze raz xD
Jak tam metro, dodane usunięte? A może
  • Odpowiedz
cała narracja wokół tej gry jest nastawiona na rzekome życie w tym mieście


@tellet: nie wiem o jakiej grze mówisz, może chodzi ci o GTA London, które w końcu ma nazwe miasta w tytule?

dostali symulator chodzenia


to nie jest symulator chodzenia

mieli dostać co najmniej wiedźmina3 na dopalaczach,


Wiedźmin 3 jest grą fantasy TPP, Cyberpunk 2077 jest grą sci-fi FPS/action RPG

Jak tam metro, dodane usunięte?


Nie dodane, bo nigdy
  • Odpowiedz
@pablo397:

opowiadali deweloperzy na pół roku przed premierą gry:

Przed którą? Tą pierwszą, czy jak zaczęli przesuwać 10 razy, bo NA PREMIERĘ to dowieźli wczesną, niegrywalną alphę, a poyem zaczęły się cięcia.
Bieganie po ścianach dodali, czy "też nie będzie co mówili przed premierą"?
  • Odpowiedz
@tellet: oficjalna premiera gry była jedna - 10 grudnia 2020 i do tego czasu liczyłem pół roku od informacji, w której oficjalnie zdementowano że nie będzie metra.

Bieganie po ścianach dodali, czy "też nie będzie co mówili przed premierą"?


jeśli chodzi o wallruning to tak samo jak w przypadku metra - też pół roku przed premierą zapewnili, że takiej funkcji nie będzie w grze, więc każdy tym roczarowany miał 6 miesięcy
  • Odpowiedz
@pablo397: wersja robocza gry w 2018 to był zbiór pomysłów.
Najlepszy i tak był wał z recenzjami "hehe znowu to zrobili tylko nie możemy wrzucić screenów z gry xD" dzień przed.
  • Odpowiedz
to jak to jest z tym metrem w cyberpunku?


@SmugglerFan: tak jak pisze w artykule:

because we will still be able to travel in trains to get around the city quickly. However, we won't be able to see the journey itself, which could have been a really interesting detail.

Samo metro/kolejka jeździ sobie po mieście po torach, gracz może jej użyć jako opcji fast travel. Nie ma natomiast czegoś co widać
  • Odpowiedz