Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sprawdzony endokrynolog/androlog, najlepiej w Warszawie?
Szukam kogoś ogarniętego do kuracji meskich hormonow i hormonów tarczycy - cały czas trafiam na konowałów.
Jeden mi proponował 1g teścia tygodniowo na trt, drugi tabletkę arimidexu co drugi dzień na estro 40... trafiam na nieuków a przecież wybieram topkę z #znanylekarz

#niebieskiepaski #sterydy #endokrynolog #endokrynologia #testosteron #tarczyca #euthyrox



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
Jeden mi proponował 1g teścia tygodniowo na trt


@mirko_anonim: coś Ci się srogo #!$%@?ło i to był testosterone undecanoate (a nie enan) docelowo raz na miesiąc a nie tydzień ten 1 gram (ewentualnie #!$%@?ł ktoś z 1 gram z 1 ml w rozmowie) albo to był lekarz z meksyku. Akurat znam każdego niemalże endo z Warszawy :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: od androgenów raczej nikogo ewentualnie Rabijewskiego - ale szału się nie spodziewaj. Nie znam lekarza w Polsce, który by wymodził coś innego aniżeli ogólnie dostępna wiedza z netu - zazwyczaj jest gorzej i wylewu można dostać jak się posłucha ich wysrywów i pomysłów. A naprawdę wiem co piszę, bo przerobiłem setki klientów i setki zaleceń od tych endokrynologów widziałem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: nie sugeruj się tym, co mówi ten @Kasahara.
On zarabia na tym gadaniu, że w Polsce jest 0 (xD) ZERO dobrych lekarzy i seba z siłowni wie więcej i trzeba się zgłosić do niego.

Szukaj dalej, na pewno trafisz na dobrego specjalistę Z WYKSZTAŁCENIEM.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

W jaki niby sposób zarabiam na takim gadaniu anonimowy cwaniaczku?

Nie handluje sterydami oraz nie zajmuje się w jakimkolwiek stopniu doradzaniu w TRT u ludzi (odsyłam właśnie do poszukanie endokrynologa/androloga). Pomijam fakt, ze 95 % klientów u mnie to naturale, którzy nigdy nie zamierzają wbijać na doping i zarabiam z zupełnie czegoś innego - programowania treningowego.

Nie mówiąc o tym, że jednak wskazałem nazwisko LEKARZA OPowi gdzie może się w
  • Odpowiedz