Wpis z mikrobloga

Pamiętacie wykopka @Jaqubson który groził maczetą w brzuchu i pocięciem matki na kawałki? Kiedy pojawiło się widmo zgłoszenia sprawy i zostały poczynione pierwsze kroki, zaczął przepraszać i płakać, że on ma tylko 18 lat tylko żartował i trollował. Wypisywał do połowy tagu żeby ze mną pogadali o druga szanse.
Chłopak dostał drugą szanse chyba niesłusznie a danie mu jej było błędem. Minęło kilka miesięcy i znowu zaczynają się groźby. Niestety chłopak ma pecha bo obecnie jestem w Polsce mam trochę czasu i mogę osobiście się przejść zgłosić sprawę.
@Moderacja @a__s co to ma być? Za śmieszkowanie z influencerów, parafrazowanie stonogi czy testovirona lecą bany na kilka tygodni/miesięcy a tutaj chłopak który chwali się zażywaniem sterydów a później grozi pocięciem, zabójstwem rodziny i odnalezieniem w celu pobicia lub pocięcia dalej sobie siebie siedzi i patrzac po jego profilu atakuje innych użytkowników?

Link do wpisu ze screenami jego gróźb:
https://wykop.pl/wpis/71768023/jaqubson-pozegnaj-sie-z-wykopem-moderacja-a-s-mam-
#famemma
Pobierz GoodGuyChucky93 - Pamiętacie wykopka @Jaqubson który groził maczetą w brzuchu i pocię...
źródło: IMG_4881
  • 37
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GoodGuyChucky93: @Olo92 @CeZ_ pozdro, nie takie sprawy miałem umożone - za rozbój na meczu dostałem pouczenie a dostanę dołek za wpis na wykopie hahah

,,ej bo się spotkamy” to groźba? Mieszkamy blisko siebie i mamy wspólnych idoli takze to była propozycja jakiegoś meeta bo byśmy mieli wspólne tematy do rozmów
@Jaqubson: Oj już się gorąco robi i już są tłumaczenia. groźby wysyłałeś prywatnie, mam masę screenów twoich wpisów i komentarzy. Dostałeś druga szanse ale nie zapomniałem obserwowałem twoja aktywność, zapisywałem sobie twoje wypowiedzi i już niedawno miałem Ci zwrócić uwagę. Dzisiaj sam mnie zaczepiałeś wiec nie wykorzystałeś szansy o która prosiłeś, i nie będzie upomnienia. Pozdrów panów policjantów którzy przyjdą po sprzęt
@CeZ_: To samo czeka osobę za tym kontem. Koleś stwierdził, że wie gdzie mieszkam wiec nie wiem czy serio nie zrobi mi krzywdy. Nie dość, że mam screeny to dzięki temu, że wyłapał bana nie może tego usunąć wiec niech to sobie wisi jako dowód realnego zagrożenia.