Wpis z mikrobloga

Pamiętacie wykopka @Jaqubson który groził maczetą w brzuchu i pocięciem matki na kawałki? Kiedy pojawiło się widmo zgłoszenia sprawy i zostały poczynione pierwsze kroki, zaczął przepraszać i płakać, że on ma tylko 18 lat tylko żartował i trollował. Wypisywał do połowy tagu żeby ze mną pogadali o druga szanse.
Chłopak dostał drugą szanse chyba niesłusznie a danie mu jej było błędem. Minęło kilka miesięcy i znowu zaczynają się groźby. Niestety chłopak ma pecha bo obecnie jestem w Polsce mam trochę czasu i mogę osobiście się przejść zgłosić sprawę.
@Moderacja @a__s co to ma być? Za śmieszkowanie z influencerów, parafrazowanie stonogi czy testovirona lecą bany na kilka tygodni/miesięcy a tutaj chłopak który chwali się zażywaniem sterydów a później grozi pocięciem, zabójstwem rodziny i odnalezieniem w celu pobicia lub pocięcia dalej sobie siebie siedzi i patrzac po jego profilu atakuje innych użytkowników?

Link do wpisu ze screenami jego gróźb:
https://wykop.pl/wpis/71768023/jaqubson-pozegnaj-sie-z-wykopem-moderacja-a-s-mam-
#famemma
Pobierz GoodGuyChucky93 - Pamiętacie wykopka @Jaqubson który groził maczetą w brzuchu i pocię...
źródło: IMG_4881
  • 31
@nukey: Następny patus? Kolega już zbanowany a jutro jeszcze dojdzie zgłoszenie realnej osoby za tym kontem. Można sobie pośmieszkować ale dla realnej patologii nie ma miejsca. Chłopak miał szanse płakał przepraszał i się nie nauczył.
Chesz iść jego śladami?
via Android
  • 0
@GoodGuyChucky93 kurde widzę że ty ogarnięty gościu jesteś a dajesz się na takie łatwe baity? Ani on nie grozi na serio ani na serio nie ma tych 18 lat. Daj sobie spokój