Wpis z mikrobloga

Głosy w mojej głowie powoli ze mna wygrywają. Ale nie będę już z tym walczyć. Nie wyobrażam sobie być zdrowa, prowadzić normalne zycie. Ale to nie jest dla każdego. Dzisiaj znowu skończę z duza dawka alkoholu we krwi na jakiejś klatce czy w krzakach. I dobrze, to się nazywa selekcja naturalna w czystej postaci. Zycie nigdy nie było mi przychylne i nie będzie. Ale wole zdechnąć niż w wieku 30 paru lat skończyć jak menelica na obsranej ławce, to nie zycie tylko bycie ludzkim śmieciem. #depresja #damskiprzegryw
  • 17
@kricalke: nie każdy musi być normalny.
Znajdź tylko sposób żeby czerpać zadowolenie z tego co masz. Alko pomaga to się czasem napij. Głosy w głowie mówią głupoty to ty opowiadaj im kawały.
Miej na to #!$%@?, jest wiele dróg do szczęścia
@kricalke Ale masz problemy zdrowotne, czy chodzi tylko o alkohol. Wiem, że nie moja sprawa, ale ostatnio widziałem zgrabną kobietę, chociaż w średnim wieku w towarzystwie kompletnych meneli i po prostu, próbuje sobie to poukładać.
@kricalke Ja też słabo ostatnio, nie pij, bo jak się pogrążysz to będzie jeszcze gorzej. Poszukaj jakiejś zmiany w życiu chociaż chwilowej, to pomoże Ci spojrzeć na to wszystko z "czystą" głową. Wszystkiego dobrego