Wpis z mikrobloga

245 tysięcy polubień filmiku który wyśmiewa chłopaczka z 140/150cm wzrostu który poszedł w tym roku do technikum, za parę lat pewnie powitajmy go na tagu

Dlatego gimbaza była lepsza od obecnego systemu gdzie wrzuca się 14 latków którzy jeszcze nie zaczęli na dobre dojrzewać z dorosłymi ludzmi #przegryw #szkola
sezet11 - 245 tysięcy polubień filmiku który wyśmiewa chłopaczka z 140/150cm wzrostu ...

źródło: 1000000911

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 608
@sezet11: i jakieś zwierzęta dały temu prawie 250k polubień, a potem będą bajdurzyć o empatii, że to my niby toksyczni bez powodu
  • Odpowiedz
@sezet11: wina rodziców, moja różowa brała hormon wzrostu bo rodzice zareagowali jak zauważyli że będzie kurduplem i wyciągnęli ja do 170 a to było dawno temu Dziś żaden problem pomóc swojemu dziecku
  • Odpowiedz
@Chlejealewstajerano: to ile da się urosnąc jeszcze?
Nie do końca się znam. Bo urosłam praktycznie do 13 roku życia (do 172) a potem przybyły już tylko trzy.
U chłopców przebiega to inaczej.

I szkoda chłopaka, ale wydaje mi się że rodzice zaniedbali sprawę
  • Odpowiedz
@sezet11: dlatego tiktok powinien być zakazany, demoralizuje dzieciaki, oczywiście tiktok odbija piłeczkę, że przecież jest kontrola rodzicielska, ale po ch... ona w domu nie będzie oglądać, ale pójdzie do szkoły i na przerwach nonstop tiktok.
  • Odpowiedz
@sezet11: ciekawi mnie jak ta generacja wychowana na tiktoku odnajdzie się na rynku pracy. Mam wrażenie, że za jakiś czas te wszystkie odmóżdzające aplikację mogą zostać zbanowane ustawowo.
  • Odpowiedz
@analogiczna średnio do 20.-21. roku życia się rośnie, u chłopców zazwyczaj dopiero od 13.-14. roku zaczyna się przyspieszenie wzrastania, u dziewczyn natomiast koło 11. roku. Nie wiem jak mieliby tu rodzice to zaniedbać, na każdym obowiązkowym bilansie jest to sprawdzane i poniżej 3. centyla od razu leci skierowanie na dalsze badania i leczenie. Ja mając 13 lat to chyba też miałem jakieś 140 cm (jak nie mniej nawet, teraz już nie pamiętam
  • Odpowiedz
@sezet11 eee do technikum nie wrzuca się 14 latków tylko raczej 15 latków to tak chyba najmniej. Szkoła podstawowa ma 8 klas, a technikum 5. Cos tu się nie zgadza
  • Odpowiedz
@dam2k01: Jeszcze spokojnie mogą dać hormony... Tylko lekarze będą tego unikać jak ognia. Moich rodziców zniechecili. Te hormony są drogie, wiec obstawiam, ze refundacja poszła a leki poszły na rynek.
  • Odpowiedz