Wpis z mikrobloga

Ja sie mega jaram. Zmiany na plus i to duży, nie wiem czemu ale mam wrażenie ze te wszystkie zmiany w skillach/umiejetnosciach itd sa teraz po prostu solidne. Tak samo walka. W sensie to wszystko jest dobrze zrobione teraz - ma się takie wrażenie podczas grania, nie wiem czy tylko ja tak mam. Przy okazji - mam wymaxowaną postać, bron generacja V+ czyli chyba najwyższa a 3 gosci randomowych mnie rozdupczylo na najwyzszym poziomie trudnosci xD

Jazda aerondightem z widoku kierownicy tez jakas przyjemniejsza, dodatkowo nowa muza w radiu i to wszystko nadaje taki zajebisty feel jak wtedy gry gralem w pierwszych dniach i jarałem się fabułą.

Z bugów to nie moge zmienić kucania/szybkiego uniku (klawisz C jest zablokowany u mnie nie wiem czemu). No i gra mi teraz muli z wlaczonym raytracingiem niestety :/ Mam laptopowego radeona 3060 i musialem wylaczyc RT zeby dzialalo plynnie, ale moze to kwestia innych opcji?

Dalej nie chce grać bo czekam żeby zacząć od nowa gdy nadejdzie PL i znowu zniknąć na 2-3 dni.

Ta gra nie zasługuje na mniej niż 9/10 i nigdy nie zasługiwała, je$%c ta wersje na ps4 przez którą wszyscy skupili się na tym zamiast na grze.

#cyberpunk2077
  • 2
@BC_anada: sami wiedzieli jak wygląda wersja na PS4 to mogli wydać tylko na pc i nową generację to woleli zarobić na starych konsolach. Tyle dobrze że przez te 3 lata naprawiali grę a nie całkowicie się odcięli.
Ta gra nie zasługuje na mniej niż 9/10 i nigdy nie zasługiwała, je$%c ta wersje na ps4 przez którą wszyscy skupili się na tym zamiast na grze.


Ależ owszem, zasługiwała, wystarczy tylko obiektywnie spojrzeć na stan gry po premierze, a nie podniecać się, że już prawie 3 lata doprowadzają grę do właściwego stanu, żeby nie powiedzieć, że po prostu ją dalej dokańczają. xD

Nie jest to wina starej generacji, tylko decyzja CDP,