Wpis z mikrobloga

Działek jest coraz mniej, trzeba budować gdzie sie da, grunt nie jest z gumy. Ile z metra dalibyście za taki dom (miasto pod-powiatowe), prawdopodobnie mozliwy bk2% jak sie odpowiednio dogadam z wlascicielem (platnosc pod stolem)? Z plusów - obecny właściciel powiedział, że mogę parkować za darmo w nocy na parkingu galerii, ale przed weekendami i niedzielami handlowymi prosilby, żeby korzystać z własnego garażu. Odśnieżanie ogarniane przez galerie, więc odchodzi trochę kosztów zimą. No i pod nosem mam carrefoura, to też niewatpliwa zaleta, ochrona i monitoring też podobno ogarnie moją posesję. Z tyłu mam przewidziany wygrodzony parking pod własne zarządzanie - postawienie jacuzzi/baseniku fajnie wejdzie w gre, bo podłoże jest już wzmocnione (kostka bauma).

Co sądzicie? Proszę o szybką pomoc, bo jest kilka osób zainteresowanych im uszę się spieszyć.

#nbp #polskiedomy #gospodarka #nieruchomosci
2bajojajo - Działek jest coraz mniej, trzeba budować gdzie sie da, grunt nie jest z g...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 12
@2bajojajo pewnie bait, ale jak serio kupisz to nie wiem czy marzyłeś o mieszkaniu na parkingu, ale nic tylko zatrudnić się jako cieć pilnujący parkingu i z okna sypialni gówniarzy możesz przeganiać jak król.
  • Odpowiedz
Przecież to dom marzeń, można zrobić imprezę na 100 osób i każdy będzie mógł spokojnie zaparkować a i chipsiki się dokupi jak się skończą ( ͡° ͜ʖ ͡°) w nocy to nawet można sobie wyścigi pourzadzac na tym parkingu.
Ja bym brał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz