Wpis z mikrobloga

Śniło mi się że do księgowej zamiast faktur wysłałem folder z memami i wezwała mnie na dywanik i pokazywała każdy jeden i się pytała jak ma to wrzucić w koszta
  • 12
  • Odpowiedz
@Soothsayer: mi sie śniło że za okenm mialem dach i kotek se chodził po nim. Na początku zamiast go wpuścić poczekalem co zrobi brat. Brat go nie wpuścił więc ja tak. Bawilismy się słodko do czasu aż coś mu się nie spodobalo i zaczął mnie atakować jak demon jakiś. Uciekłem zamknąlem drzwi a on je szarpał z mocą wielką i sie wydostał i po chwili zmienil sie w wredną agresywną babę.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Mi się sniło, że jechałam na wyścigi monstertruckami i baba konfiarska z moich studiuow powiedziala, że prowadzę auta jak Michael Jackson. I się #!$%@?, dachowalam na tych zawodach a skonczylam wyscig jako 4 lapiej od nich.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: jestem księgowym i niezmiernie bym się ucieszył dostając od klienta przypadkowo folder z mimikami, zniżka za ten miesiąc od razu by wpadła (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Soothsayer zazdro takich snów, Mirek. Moja żona się ostatnio budzi i się śmieje. Pytam co ją tak bawi, a ona mi na to, że śniło jej się że nasz buldog uczył się jeździć na mini-motorku w kasku orzechu. A ja albo przez miesiąc nie pamiętam co mi się śniło, albo później trzy dni z rzędu chodzę jak trup, bo śnią mi się tylko takie rzeczy, że albo moge sobie wybrać którą nogę
  • Odpowiedz