Wpis z mikrobloga

  • 1039
@uncles a życiorys czytałeś czy jesteś tak głupi by tylko przerzucać się zdjęciem z Twittera? Od wybuchu wojny, wieku 19 lat, służył jako felczer, leczył rannych. Po upadku Warszawy przedostał się do Wilna, Lwowa, gdzie dalej służył w wojsku jako lekarz. Po zakończeniu wojny wrócił do Warszawy, lecz krytycznie odnosił się do władz PZPR m.in. za brak rehabilitacji władz wobec więźniów stalinowskich i oficerów Wojska Polskiego. Po zatrzymaniu i przesłuchaniu, skoczył podobno
  • Odpowiedz
@markhausen: nie ma co z nimi dyskutowac, MAMA ZOBA NA WIKIPEDII ARMIA CZERWONA a pewnie ojciec holland byl mniejszym komuchem niz te ścierwa z pisu ktore doslownie robia nam komunizm Bis tylko zamiast stalina nasz jakiegoś starego dziada kaczke xD
  • Odpowiedz
@Harven: bo taka prawda, że więcej przysłużył się komunie Stanisław Piotrowicz będąc komunistycznym prokuratorem. No ale takich to władza nagradza miejscem w Trybunale Konstytucyjnym.
  • Odpowiedz
@markhausen: dla takich ciemniaków wystarczy że był Żydem i to już go skreśla, a jeszcze żydokomunista to już generalnie najgorsze zło, nie to co sanacyjne miernoty które zniszczyły nasz kraj wchodząc do wojny której nie dało się wygrać i po dwóch tygodniach spieprzających z sypiącego się kraju
  • Odpowiedz
bo taka prawda, że więcej przysłużył się komunie Stanisław Piotrowicz będąc komunistycznym prokuratorem. No ale takich to władza nagradza miejscem w Trybunale Konstytucyjnym.


@markhausen: a wez nawet mi nie przypominaj () jak widze morde jego i pawlowicz w trybunale konstytucyjnym to sie noz w kieszeni otwiera. pis robi sobie jaja z demokracji, tak samo jak putin. to referndum ktore ma sie odbyc w dniu wyborow dla mnie
  • Odpowiedz
@uncles: żryj gruz bolszewiku. Zagrywka rodzicami to typowe komunistyczne metody. Ten wasz pis to jest dokładnie to samo co komuna
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą jak mój stary jest fanem PiSu to ja też z automatu jestem pisowiec?


@kuroszczur: Jeżeli to rządząca pozycja pis gwarantuje ci wspaniały start kariery to tak. Taki jest problem z "resortowymi dziećmi", tymi pisowskimi też: nie jest ważne kto jakiego miał ojca itd o ile z tego nie korzystał tylko sam stworzył sobie pozycje. Natomiast jeżeli pozycja tego ojca w partyjnych strykturach pomogła ci ustawić się w życiu,
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą jak mój stary jest fanem PiSu to ja też z automatu jestem pisowiec?


@kuroszczur: jakby Twój stary był odpowiedni PiSowiec to byś był Oskarkiem w spółce skarby państwa, a tak pewnie Ci tylko wstyd
  • Odpowiedz
@uncles: Zawsze mnie rozwala, że w państwie w którym zdecydowana większość motłochu ma korzenie wśród komunistycznych działaczy i członków partii komunistycznej ten sam motłoch wręcz uwielbia takie grzebanie w życiorysach. Jakby ktokolwiek miał wpływ na to kim był jego stary
  • Odpowiedz
@eloar: Nie jest mi wstyd, bo nie mam na to wpływu. Generalnie, gdyby był peowcem, konfederatą czy innym politycznym miałoby na mnie to taki sam wpływ - czyli żaden
  • Odpowiedz