Wpis z mikrobloga

Mirkowie, mam kitku, ale on wieczorami i w nocy męczy się w domu, nie wie co ma ze sobą zrobić, i chcę mu umożliwić wychodzenie do wspólnego ogrodu. Niestety mieszkam na pierwszym piętrze więc potrzebuję drabinki dłuższej niż 2 metry. Kiedyś taką zrobiłem sam, ale jest za ostra i koteł nie ogarnia o co chodzi. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego gotowca? Czy np. to: https://allegro.pl/oferta/drabinka-drewniana-schody-dla-kota-4m-zacisk-14142318602 byłoby ok? Rzeczywiście nie uśmiecha mi się wydawanie takiej kasy za parę skręconych desek, ale chcę coś z czym nie będzie miał problemu.

Tylko proszę bez REEE NIE WYPUSZCZAJ GO Z DOMU. Na szczęście mieszkam w budynku, który z jednej strony ma ogród względnie odgrodzony od drogi na innym osiedlu a z drugiej strony jest chodnik, drzewa i też zielono i kotki te same widuję od 3 lat. Ryzyko spotkania z autem jest niewielkie. Na wsi ilekroć tam jestem to zawsze sobie dawał radę, jest zaczipowany, zaszczepiony, odrobaczony. Jeżeli by to wypaliło to dałbym mu też obrożę z airtagiem czy czymś takim żeby wiedzieć gdzie jest.

#koty
Pobierz Firenz - Mirkowie, mam kitku, ale on wieczorami i w nocy męczy się w domu, nie wie co...
źródło: signal-2023-09-21-160055_002
  • 2