Wpis z mikrobloga

Wyobraźmy sobie jak ktoś robi film jak to np prześladuje się katolików w polsce. Byłyby jaja I tyle (No chyba że byłby za grubą kasę z podatków)
Niesamowite jaką psychozę wywołał ten film. Potężna pisowska polska I cały rząd z prezydentem i premierem reagują na film fabularny. Marzy się na nowo taki urząd kontroli jak za komuny. I w tym oczywiście wtórują im nasi wolnościowcy z #konfederacja.
#polityka #polska #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Pobierz TenXen47 - Wyobraźmy sobie jak ktoś robi film jak to np prześladuje się katolików w p...
źródło: 8088450.3
  • 6
@Gozd: Po pierwsze, polskie konserwy — to jest przymiotnik, a nie rzeczownik.
Po drugie: rozumiem, że nie możesz zrobić nawet przypadkiem literówki, bo wtedy nie jesteś Polakiem?
Po trzecie, jak rozumiem ty "potrafisz w język polski" gubiąc ogonki i kreski w polskich znakach, zaczynając zdanie małą literą, oraz gubiąc znaki interpunkcyjne?

Widzę, że lata mijają, a wśród konserw nic się nie i dalej występuje ten pseudopatriotyzm na pokaz, z czepianiem się
@Kryspin013: dzieki, ale nie wiem jak to się stało ze zostałeś oznaczony. Dziekuje za odpowiedz.
Czasami się coś nie kliknie. A po dwukropku pisze się z malej litery przeważnie i stąd mala litera.
No ale takie błędy to sa głupotki, gorzej jak nie zrozumi się przez to "rozmowcy". Co innego nazwa kraju. Nie wiem czy można mnie podpiąć pod konserwy za to. Jednak bardzo dużo Mirków pisze rzeczownik Polska z małej
@Kryspin013: dzieki, ale nie wiem jak to się stało ze zostałeś oznaczony. Dziekuje za odpowiedz.

Czasami się coś nie kliknie. A po dwukropku pisze się z malej litery przeważnie i stąd mala litera.

No ale takie błędy to sa głupotki, gorzej jak nie zrozumi się przez to "rozmowcy". Co innego nazwa kraju. Nie wiem czy można mnie podpiąć pod konserwy za to. Jednak bardzo dużo Mirków pisze rzeczownik Polska z małej