Wpis z mikrobloga

Wpadłam wczoraj na taki pomysł biznesu. Bo skoro faktycznie na takim instagramie da się zarobić na wrzucaniu zdjęć i prowadzeniu konta (rozumiem, że trzeba zebrać dużo followersów i potem można od czasu do czasu wrzucać polecanie jakiegoś produktu związanego z tematyką, za który producent płaci za reklamę), to czemu nie użyć AI, który tworzyłby zdjęcia ładnej dziewczyny i zrobić jej kanał i spróbować zarobić na tym?

Nie posiadam social mediów, bo nie chcę upubliczniać swojego wizerunku, ale skoro niektórzy na tym zarabiają, to może ta droga nie jest zła? Tak, wiem, że to trzeba mieć dobry content (miałam kiedyś pomysł na uczenie matematyki w bikini xD) i poświęcać sporo czasu na tworzenie tego profilu, a do tego AI może nie podołać takiemu zleceniu, ale kurczę... Może właśnie ucieka mi dobry biznes, tylko dlatego, że ten pomysł jest śmieszny i głupi jednocześnie xD

#gownowpis #heheszki #instagram #logikarozowychpaskow
  • 16
@JEST-SUPER: Ciekawe gdzie generują takie zdjęcia... Zapewne w płatnej wersji, bo na tych bezpłatnych jak próbowałam coś wygenerować z wygenerowanego wcześniej portretu dziewczyny, to nic się nie nadaje do takiego pokazywania "życia" tej wymyślonej postaci.

@EnderWiggin: Na OF nie mogłabym przejść, bo ciężko jest nagrać film z dziewczyną z generatora, a co dopiero polecieć jakiś live xD To musiałoby się ograniczyć tylko do insta i nie wychodzić na żadne tiktoki,
@EnderWiggin: no podejrzewam, że na OF jest większy zarobek, ale może jak się ma popularne konto na insta, to da się reklamować jakieś produkty (kosmetyki, suplementy diety, przedmioty codziennego użytku)? Wiem, wyszłaby z tego robota na cały etat żeby w końcu po długim czasie zarobić grosze, dlatego oczywiście w to nie wejdę, ale... Tak sobie gdybam xD
@Krolowa_Nauk To ty chyba za mało różowy =] Jak papiesz... Za mało żółty.

Jak zdobędziesz followersów to już będzie z górki.

A odnośnie tematu to mem był. Kim jesteś ? Aktorką na IG. A ja żołnierzem w call od duty xD
@EnderWiggin: może za mało, chociaż dla mnie w sam raz;) Widziałam takiego mema, tylko chyba modelka bardziej pasuje niż aktorka;) Nadal trochę podziwiam odwagę a trochę współczuję tym dziewczynom, które się decydują na bycie influ w takiej formie szczucia cycem. Mam wrażenie, że nie do końca są świadome, na co się piszą, albo wydaje im się, że konsekwencje nie są duże. A podejrzewam, że potrafią być, zwłaszcza dla psychiki.
@Krolowa_Nauk Czytałem że słabo zarabiasz na emigracji, chyba słabo też z językiem w obecnej pracy. Przecież super ogarniasz matmę, dlaczego nie możesz robić prac, zadań domowych(heh) za studentów "?", przecież jest z tego dobra kasa. Pisałaś też o dzieciach, robiąc zdalnie, ty jak i małżonek mielibyście aktywny dochód. A co do nauczania w bikini... pewnie niczego nie zrozumiem, mimo wszystko proszę wołać.
@SaintWykopek: prac omowych za studentów nie mogę robić z przyczyn moralnych - korki tak, odwalanie pracy za kogoś i oszukiwanie jest nie dla mnie. Miałam studenta na korkach online przez chwilę, ale już skończył przedmiot i nie potrzebuje więcej. Ogólnie myślę o powrocie na korki, ale żeby tu legalnie wynajmować mieszkanie, muszę mieć jakiś oficjalny dochód, czyli odprowadzać podatki i zarejestrować działalność, a wtedy to mi się już może nie opłacić,