Wpis z mikrobloga

@Creed-Bratton: Właśnie za każdym razem jak chce napisać coś negatywnego o Ukraińcach to mam to co napisałeś w głowie. Tak działa propaganda. A to jest największa bzdura. Chociaż od żony z rodziny słyszałem historie, że jakiś daleki wujek związał się z Ukrainką. Żyli razem 20 lat i byli małżeństwem. Ostatnio był u nich w domu i opowiadał, że wyjechał do pracy, wraca a mieszkanie wyczyszczone i kobity nie ma. Przyjechała jej
  • Odpowiedz
@KKKXX

o kolejny łeb co nie wychodzi z domu ale kocha ukrów bo przeciez to nasi bracia słowianie XDDDDD


Ja w przeciwieństwie do konfederackich przegrywów mam znajomych z Ukrainy. Studenci, pracujący i ich rodziny, uczciwi i normalni. Koleżanka zdobyła w Polsce wyższe wykształcenie, czyli coś czego prawie żaden konfederat nigdy nie osiągnie, nawet we własnym języku xD

Konfederaci i inni naiwniacy dali się zmanipulować, że wszyscy Ukraińcy to jacyś banderowcy, kiedy oni
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: no wyszły z ciebie kompleksy, podziwiam że chciałeś się nimi podzielić tu. Może ty zaczniesz gałę robić kolegom ze wschodu, za to że tak dzielnie walczą z orkami, co?
Ja nigdzie nie napisałem, że oczekuję wdzięczności. Oczekuję jedynie, by zachowali jakieś minimum kultury, bo nie są u siebie na podwórku.
I powtórzę jeszcze raz, nie muszę kochać ani ruskich ani Ukraińców, jak masz inaczej to twoja sprawa.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no wyszły z ciebie kompleksy, podziwiam że chciałeś się nimi podzielić tu.


@let_it_be: odbicie piłeczki na poziomie co najwyżej 8 latka "a nie bo ty" xD

Może ty zaczniesz gałę robić kolegom ze wschodu, za to że tak dzielnie walczą z orkami, co?


@let_it_be: Ciekawe, że pierwszą reakcją u ciebie są fantazje o robieniu gały.

Ja nigdzie nie napisałem, że oczekuję wdzięczności. Oczekuję jedynie, by zachowali jakieś minimum kultury, bo
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: no jak jesteś taki wdzięczny Ukraińcom to się odwdzięcz, w czym masz problem? Klęknij przed kolegą ze wschodu, bo cię przed ruskimi chroni. Tak cię te "ukry" bolą jakby to porównanie z #!$%@? było lub jeszcze gorzej.To że użyłem słowa niewdzięczni, nie oznacza, że oczekuję wdzięczności.
Widzę że zakochany jesteś w sąsiadach mocno, a może po prostu jesteś jednym z nich, stąd to twoje ujadanie.
Ja Ukraińcom pomogłem już dostatecznie,
  • Odpowiedz
@let_it_be: dobra leci blok, bo szkoda czasu na upośledzonego prostaka. Dam ci tylko radę na koniec: jak tak marzysz o seksie oralnym z mężczyzną to zrób to, zamiast wylewać frustracje w necie. To nic złego
  • Odpowiedz