Wpis z mikrobloga

@highlander: Panie funkcjonariuszu, ale ile pan zarobił na wystawianiu wiz? Jak rozumiem chodzi o to, żeby nie przekraczali granicy za darmo. Muszą najpierw zapłacić łapówkę za wizę.
  • Odpowiedz
@highlander: Film jeszcze nie jest dostępny, proponowałbym najpierw obejrzeć a potem krytykować ale bazując na ocenach krytyków (filmweb 7.9) oraz ich opisach tego film wygląda że sprawa imigrantów została dobrze pokazana cytując jednego z nich "Zakakująco uczciwy politycznie, jasno podkreśla winę Łukaszenki, nie wali w partie i pograniczników tylko pokazuje uniwersalność tragedii jednostek.", no ale rozumiem że przekaz jest jeden film szkaluje Polskę bo nie jest ze środowisk Pis-owskich
  • Odpowiedz
oraz ich opisach tego film wygląda że sprawa imigrantów została dobrze pokazana


@Mosimir: No ale robisz to samo oceniając bez obejrzenia. CIekawe skąd wzięli ten fragment ze szkłem w termosie
  • Odpowiedz
  • 26
@Mosimir: sa juz dwa urywki tego scierwa. na jednym sztur pieprzy cos o faszystowskim marszu w warszawie a drugi to ta fikcja z termosem.

wg ciebie powinienem zaplacic za bilet, podkrecic statystyki tego scierwa i dopiero moc sie wypowiadac?

rozumiem ze polityki nie komentujesz bo nie siedzisz na lawach sejmowych a jedynie ogladasz urywki w tv.
  • Odpowiedz
@Norbercikk to chyba zwiastun ma za zadanie zachęcić do obejrzenia filmu. Skoro pokazuje on szereg absurdów, to jednak mam prawo na podstawie jego oceniać film. Szkoda tracić cenne godziny, które i tak sprawią, że ocena pozostanie ta sama.
  • Odpowiedz
j tam... niektórym wystarczy 8 sekund, żeby uznać, że to syf, bo padło słowo "Platforma...


@FlasH: toz to juz przed kazdym seansem w Multikinach puszczaja trailer tego ha tfu "dziela". Mozesz sie zorientowac, ze przez granice na Bialorusi to przechodza tylko glodne matki z dziecmi i starcami.
  • Odpowiedz
@FlasH: z tym problem, co kazdy powtarza - zakrzywiony, nieprawdziwy obraz sytuacji na granicy. Tak jak pokazywano lodzie z imigrantami przyplywajacymi z Afryki na ktorych mialy byc matki z dziecmi uciekajace przed wojna, tak byly same mlode chlopy chetne na europejski socjal
  • Odpowiedz
@djtartini1: Dlatego użyłem "wygląda na to że" na podstawie ocen krytyków, nie jest to moja definitywna ocena filmu, jak zobaczę to ocenię. A co do szkła w termosie to racja jeżeli takiej sytuacji nie było to przydało by się pokazać sceny które faktycznie zaistniały, ale i tak wstrzymałbym się z oceną.

@highlander No to pokazałeś klasę chłopie XD, to na jakiej podstawie oceniasz film? 2-3 scen wyjętych z TVP?
  • Odpowiedz
@Mosimir Kto normalny bazuje na ocenach filmwebu? Przecież tam ci krytycy są w ogóle nieobiektywni i zaniżają oceny z jakichś gówno powodów. Z reszta na daną chwilę nie ma żadnego obiektywnego tego typu serwisu i trzeba traktować oceny z przymrużeniem oka. Poza tym, główni aktorzy nie byliby chętni do gry w filmie, który nie ma konkretnego przekazu w tym temacie, bo Ostaszewska czy Stuhr to jest uciśnione komando propagandowe, a nie
  • Odpowiedz