Wpis z mikrobloga

@Mosimir: ja bazuje na ocenach konkretnych recenzentów których oceny są zbliżone do moich. Numerek na stronce i oceny losowych recenzentów gówno mi dajo. Chociaż filmu Holland nie muszę sprawdzać bo każdy jej film ma dla mnie jedną cechę wspólną. Nuda.
  • Odpowiedz
@Mosimir apropo krytyków to są tam tacy co oceniali „Interstellar” na 3/4 gwiazdki a Zielonej granicy dają 7/8 xD także nie sugerowałbym się nimi.
  • Odpowiedz
@FlasH: wyrazam go teraz, apolitycznie i stanowczo. Nie interesuje mnie slowo PO w komnetarzu, interesuje, to co zostalo pokazane w trailerach filmu i w samym filmie, a nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia.
Mam w dupie wasze wojenki PiS-PO, interesuje mnie prawda ekranu, ktora zaburza obiektywna prawde rzeczywistosci.
Tak samo pluje na sprowadzenie setek muzulmanskich imigrantow, ktorzy nie maja zamiaru przestrzegac naszych praw ani zwyczajow.
  • Odpowiedz
@romek898: Na filmwebie to zarówno krytycy jak i użytkownicy #!$%@?ą. Zwłaszcza jak czarny jest w filmie, społeczność filmwebu jest jedną z bardziej toksycznych. Także to okropne źródło do sprawdzania czy film/serial jest dobry.
  • Odpowiedz
@missioncritical: nie trzeba ogladać całości. Nie krytykuje się pracy kamery czy scenografa, tylko kłamstwa i szkalowanie obrońców polskich granic przed otwartą ruską i białoruską agresją.
  • Odpowiedz
pokazane w trailerach filmu i w samym filmie, a nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia.


@Wszystko_albo_nic: dlaczego nie protestowałeś, jak codziennie #tvpis serwował zupełnie oderwany od rzeczywistości obraz granicy PL-BY?
  • Odpowiedz