Wpis z mikrobloga

@Notabene: na ten moment ko, albo holownia.
Mamy tylu ukraincow, ze nie musimy brac zadnych imigrantow przez najblizsze kilka lat.
Moze do nastepnych wyborow powstanie jakas partia, ktora bedzie nieco sensowniejsza.
Pod pewnymi wzgledami lubie Tuska, ale niektore dzialania KO mnie wkurzaly.
Gdyby Holownia byl inny, to moze bym go wybral, ale on to niewiadoma i troche zmienia zdanie jak rekawiczki.
@Notabene: wiesz jesli ktos wierzy, ze partia, ktora otwarcie powtarza rosyjska propagande, ktorej politycy wychwalaja putina, ktora chce wyprowadzic Polske z unii i nato i ze ta partia wprowadzi pozytywne zmiany gospodarcze w kraju to mu mocno wspolczuje.

Moglbym zaczac od tego, ze 95% tego co mowi konfa to sciemy, zaczynajac od ustaw mentzena, pozniej przez dobrowolny zus, ktory tez jest sciema.

Jednakze problem jest gdzies indziej. Jak mozna wierzyc, ze
@komentator_2020

#!$%@? mnie obchodzi konfederacja pis po i lewica, musisz zrozumieć że nie zgadzam się z żadną z tych partii.

Konfederacja #!$%@? głupoty, pis to mocny socjalizm i zamordyzm, po już miało swoją szansę i okazało się tym samym co pis a lewica chce żebym jako biały, heteroseksualny mężczyzna nie mógł decydować o niczym. Narzuciłeś złą narracje, nie chodzę na żadne wybory, nie oddaje żadnego głosu, mam to w #!$%@?. Ten kraj
@Notabene: trzeba wyrwac go z lap pisu, bo to korupcja i propaganda, ktora sprowadzi nas do poziomu bialorusii.
Ja tez licze, ze za kilka lat pojawi sie jakas alternatywna partia, z sensownym programem gospodarczym i bardziej racjonalnym podejsciem w wielu kwestiach, na ten moment takiej nie ma
@komentator_2020

No to skoro nie ma takiej partii to mój głos nic nie znaczy, nie będę wybierał mniejszego zła bo z czystym sumieniem wolę pisać i mówić że mam to w #!$%@?, zresztą nie lubię wybierać pomiędzy kopnięciem w jaja a kopnięciem w plecy na schodach. Rozumiesz o co mi chodzi?
@StrangeGem: Wyborcy konfederacji to możesz co najwyżej kartę rowerową albo pływacką zabrać xD, no chyba że był hehe cfany i sobie wyrobił kolekcjonerski albo "od lat 13" xD
@tellet: no niby tak ale ostatnio widzę takich 20 paro latków co mówią że oni na Memcełe...
@Trelik: wiem że dowód w telefonie istnieje ale wciąż. Piękna to była akcja z tymi dowodami.
@Embargos: każda partia pogorszy w jakimś sensie.
@lexico: tu Julka, głosuj se.
@Notabene: na konona, dla mnie PiS i Konfa doprowadzą tylko do pogorszenia stanu w PL w zastraszającym tempie. Ja niestety na lewicę