Wpis z mikrobloga

Pińćset plus nie działa. Powiedzmy to sobie krótko i dobitnie.

Jasno pokazują to dane demograficzne. 26,7 miliona husarzy w wariancie pesymistycznym do 2060 roku. XD
Teraz już wiecie czemu #pis ściąga ludzi z afryki i bliskiego wschodu - mają ruchać polskie polki! #pdk
I żeby nie było - obojętnie jak władza nastanie - będą ich ściągać ile wlezie, bo tego wymaga zapaść demograficzna w PL.
Czy po cichu, czy głośno - to sobie ustalą tylko. Przez kilka lat było po cichu.

GUS udostępnił prognozy ludności na lata 2023-2060. Instytucja podała w sumie trzy scenariusze – główny, gdzie przewiduje się spadek do 30,4 mln osób oraz dwa alternatywne. Tam według prognoz w wariancie wysokim ma nas być 34,8 mln, a w wariancie niskim 26,7 mln. Obecnie Polaków jest 37,75 mln.

https://wykop.pl/link/7209231/gus-w-2060-roku-polakow-bedzie-tylko-30-milionow

W takim razie szybka sonda: Czy jesteś za wycofaniem tego świadczenia?

Ja osobiście jestem za jak najszybszym wycofaniem tego nieudanego programu, który nie pomaga, a obciąża każdego uczciwie pracującego Polaka!

ntdc - Pińćset plus nie działa. Powiedzmy to sobie krótko i dobitnie. 

Jasno pokazuj...

źródło: 500

Pobierz

Czy jesteś za wycofaniem programu 500+ ?

  • Tak 84.3% (204)
  • Nie 10.3% (25)
  • Nie mam zdania 5.4% (13)

Oddanych głosów: 242

  • 11
Pińćset plus nie działa. Powiedzmy to sobie krótko i dobitnie.


Bo?

Jasno pokazują to dane demograficzne. 26,7 miliona husarzy w wariancie pesymistycznym do 2060 roku. XD


No ok. Przy takich parametrach mamy taki rezultat. I?

Teraz już wiecie czemu #pis ściąga ludzi z afryki i bliskiego wschodu - mają ruchać polskie polki! #pdk


Tracę ochotę odpisywać dalej.

I żeby nie było - obojętnie jak władza nastanie - będą ich ściągać ile wlezie,