Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
G O R Ą C A P R O Ś B A NIE TYLKO MOJA !

do wszystkich fanów historii z życia Fitnesiary.

To nie ten tag. Edycja z jej udziałem się dawno zakończyła i dlatego ponownie, grzecznie i uprzejmie zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy się jej życiem i jej perypetiami interesują, żebyście dodali sobie #fitnesiara do obserwowanych i tym samym tam zamieszczali wpisy o niej.

Każdy zainteresowany jej wybrykami wszelkie info znajdzie pod hashtagiem fitnesiara, a tu pozostaniemy z komentarzami na temat aktualnych sezonów

To nic złośliwego, bo wszyscy się
tu lubimy, ale nie wszyscy interesujemy się życiem prywatnym uczestników.

Z miłością i nadzieją na wyrozumiałość podpisuję się ja i wszyscy, którzy zaplusowali wpis @bystrawoda kilka postów niżej

( ʖ̯)
  • 37
@Rosalinea: dzięki jej postaci wytworzyło się u Ciebie i wielu innych zabawne z mojej perspektywy uczucie obrzydzenia do Miłosza i za to należy się jej pamieć, ale pisać o niej to już końcówka jak tak dalej pójdzie bo nie będzie już o kim
@Rosalinea: Dokładnie. Weszłam sobie dzisiaj nadrobić posty z 2 dni i większość dotyczy live Wiki insta blabla... nie ona jedyna niestety. Jeden post z wątkiem komentarzy pod spodem w zupełności by wystarczył. Ja tu się chce pośmiać i pokomentować, ale to co mnie interesuje, czyli hp7 a prywatne życie jakiejś pseudoinfluencerki z problemami psychicznymi nie interesuje mnie wcale.
Jak bym mogła, to bym 10 plusów Ci nabiła:D
@Rosalinea: gdzie widzisz mój śmiech z niej? a co do chorych onkologicznie to część z nich na to zasłużyło bardzo złym traktowaniem swojego organizmu a potem wszyscy muszą płacić podatki na leczenie chorych na własne życzenie. Tylko prywatna służba zdrowia .Nie idziesz na wybory a szkoda bo wiesz że jedna partia chce prywatnej służby zdrowia. a zapomniałem to nie ten tag jak mogłem tak spamować przecież tutaj lepiej gadać o gołej
@Rosalinea: zgadzam się. Co gdyby któryś z byłych uczestników miał problemy z alkoholem i wstawiał storki jak się nawalił i co obrzygał. Jedno i drugie to choroba i nie rozumiem nakręcania takich tematów. Kolejny przykład - osoba z zaburzeniami odżywiania, a na tagu komentarze co ona znowu zeżarła albo jaka to nie jest gruba. Dla mnie komentowanie zachowań niestabilnej wiktorii to czerpanie pożywki z choroby. I tak, można omijać ten temat
@Rosalinea: tak, poświęcają się niesamowicie, żeby nas ciemną masę uświadamiać, żeby czasem hajsu jej nie przelewać. Myślę, że lepiej jest jej nie obserwować i nawet nie wiedzieć, że szuka wsparcia finansowego. Nie wiedziałabym, gdyby nie ten „prewencyjny” spam na tagu