Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
G O R Ą C A P R O Ś B A NIE TYLKO MOJA !

do wszystkich fanów historii z życia Fitnesiary.

To nie ten tag. Edycja z jej udziałem się dawno zakończyła i dlatego ponownie, grzecznie i uprzejmie zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy się jej życiem i jej perypetiami interesują, żebyście dodali sobie #fitnesiara do obserwowanych i tym samym tam zamieszczali wpisy o niej.

Każdy zainteresowany jej wybrykami wszelkie info znajdzie pod hashtagiem fitnesiara, a tu pozostaniemy z komentarzami na temat aktualnych sezonów

To nic złośliwego, bo wszyscy się
tu lubimy, ale nie wszyscy interesujemy się życiem prywatnym uczestników.

Z miłością i nadzieją na wyrozumiałość podpisuję się ja i wszyscy, którzy zaplusowali wpis @bystrawoda kilka postów niżej

( ʖ̯)
  • 37
  • Odpowiedz
@Rosalinea: albo może przyjąłby się oddzielny tag typu zakończoneedycjeHP, raaaatunku !!!!! Ciągle ta sama historia, mam dzień świstaka i sama chyba zgłoszę się do psychiatry. Fitnesiara- Serial w odcinkach sezon 3
  • Odpowiedz
@Rosalinea: dzięki jej postaci wytworzyło się u Ciebie i wielu innych zabawne z mojej perspektywy uczucie obrzydzenia do Miłosza i za to należy się jej pamieć, ale pisać o niej to już końcówka jak tak dalej pójdzie bo nie będzie już o kim
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Dokładnie. Weszłam sobie dzisiaj nadrobić posty z 2 dni i większość dotyczy live Wiki insta blabla... nie ona jedyna niestety. Jeden post z wątkiem komentarzy pod spodem w zupełności by wystarczył. Ja tu się chce pośmiać i pokomentować, ale to co mnie interesuje, czyli hp7 a prywatne życie jakiejś pseudoinfluencerki z problemami psychicznymi nie interesuje mnie wcale.
Jak bym mogła, to bym 10 plusów Ci nabiła:D
  • Odpowiedz
  • 7
@Olostro: zabawne to było w trakcie oglądania sezonu, teraz to jest równie zabawne jak wejść na oddział onkologiczny i śmiać się z ludzi, którzy po chemioterapii tracą włosy, paznokcie i we własnym mniemaniu także godność, bo często nie maja siły o własnych siłach do toalety pójść
  • Odpowiedz
@agahej: nie zakładaj jakbyś nie dodała to wielu ludzi by nie zobaczyło tego filmiku który ma morał. Nie słuchaj samozwańczych właścicieli tagu
  • Odpowiedz
@Rosalinea: gdzie widzisz mój śmiech z niej? a co do chorych onkologicznie to część z nich na to zasłużyło bardzo złym traktowaniem swojego organizmu a potem wszyscy muszą płacić podatki na leczenie chorych na własne życzenie. Tylko prywatna służba zdrowia .Nie idziesz na wybory a szkoda bo wiesz że jedna partia chce prywatnej służby zdrowia. a zapomniałem to nie ten tag jak mogłem tak spamować przecież tutaj lepiej gadać o
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ale tag jest dla wszystkich :) jak mi się coś nie podoba to omijam po prostu. Ona była uczestniczka HP wiec piszemy na tagu HP
Kto wie może nasze wpisy powstrzymają kogoś przed opłaceniem jej biletu powrotnego z Gdańska do Lubartowa bo ta nowa psiapsi Ola tez pewnie długo nie wytrzyma z nią :)
  • Odpowiedz
  • 4
@Olostro: lewą nogą dzisiaj wstałeś. Przykro mi, że masz zły dzień.
Wybory? Żadnych jeszcze nie opuściłam, ale tak, to nie ten tag! Znamy się nie od dziś i dobrze wiesz, że nie sympatyzuje z Twoimi wyborami, ale równie dobrze wiesz, że nie będę o tym dyskutować.
Miłego wieczoru i poprawy nastroju!
  • Odpowiedz
@Rosalinea: zgadzam się. Co gdyby któryś z byłych uczestników miał problemy z alkoholem i wstawiał storki jak się nawalił i co obrzygał. Jedno i drugie to choroba i nie rozumiem nakręcania takich tematów. Kolejny przykład - osoba z zaburzeniami odżywiania, a na tagu komentarze co ona znowu zeżarła albo jaka to nie jest gruba. Dla mnie komentowanie zachowań niestabilnej wiktorii to czerpanie pożywki z choroby. I tak, można omijać ten
  • Odpowiedz
  • 2
@mi_chelle: ach, brak mi słów. Jeszcze argumenty, że nagłaśnianie tego powstrzymają oglądaczy od pomagania jej. Tak długo, jak kółko adoracji i wścibskich będzie nakręcało w okół niej szum, tak długo jej rodzina będzie miała związane ręce.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: tak, poświęcają się niesamowicie, żeby nas ciemną masę uświadamiać, żeby czasem hajsu jej nie przelewać. Myślę, że lepiej jest jej nie obserwować i nawet nie wiedzieć, że szuka wsparcia finansowego. Nie wiedziałabym, gdyby nie ten „prewencyjny” spam na tagu
  • Odpowiedz