Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z nvidia now albo Xbox game pass po lte/5g w orange/njumobile przez mobilny router?
Czy da się już płynnie pograć w 720p 30 fps w podróży czy na #!$%@? z dala cywilizacji, czy pozostaje steam deck i inne handheldy?
#technologia #pcmasterrace
  • 10
@mati1990: Nie wiem, kup sobie starter, doladuj za 5 zlotych i testuj. Na logike jak bedziesz przebywal w duzym miescie gdzie ludzie maja internet po kablu moze tak, w podrozu na przyklad w pociagu czy mniejszych miastach gdzie co najwyzej jest neostrada to raczej slabo.
@Atreyu ehh dzięki, czyli zostaje steam deck ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem że mogę przycebólić na handheldzid i wpakować kasę w pcta a do moonlight jakąś retro konsolkę czy tam pspvita którą po przeróbkach ogarnia granie z chmury
@mati1990: Jak to nie masz sprzetu, nie masz telefonu? Szukasz kogos kto przebywa dokladnie w tych samych miejscach co ty, o tej samej porze i jeszcze sam za to zaplaci?
A nie wiem czemu piszesz o kupieniu pcta, myslisz, ze bedzie dzialal lepiej niz granie w chmury? Przeciez to jest ten sam pomysl.
@krzywy_kanister
1) telefon mam, nie mam routera mobilnego i drugiej karty sim - dodatkowe połączenie na wifi mimo że na 802.11 ac może robić różnicę. W pociągu użyłbym lapka (jeszcze znalezienie lapka z sim nie jest trudne ale handhelda po kosztach już tak), w aucie na pspv po to jest mobilny router.

2) nie chodzi mi o moją lokalizacje, w domu pykałbym na pc ale z niego streamował po moonlight gdziekolwiek (tak