Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia To oczywiste, że aptekarzowi nie podoba sie żonka, ale co do jego braku chęci brania udziału w cringowych zabawach na tym weselu typu sciana-sufit-gleba to się wcale nie dziwię xD ja mam dokladnie to samo i jak juz musze isc na wesele to nigdy nie biorę udziału w czymś takim, więc nie powiem, ze sie utożsamiam ()/ Gosc mówił, ze nie lubi tanczyc, a tu jeszcze taki cringe, nietrafiona, ale za to hop do przodu żonka i kamery to wyszło jak wyszło xD
  • 5
@Bebemos: mało kto lubi takie zabawy, ale jak wjeżdża alko, muzyka i fajna atmosfera, to się człowiek wydurnia na weselach. Wiadomo, że tam w małym gronie obcych, spiętych ludzi i przy kamerach, takie zabawy były jeszcze bardziej krindźowe niż standardowo i ja tez miałabym problem z wyluzowaniem, ale między puszczeniem się w niekontrolowane pląsy jak gruby, a przewracaniem oczami i udawaniem obrzydzonego hrabiego w chlewiku jak aptekarz, jest jeszcze wiele pośrednich
@NieoznaczonaReklama: No ale w tym programie chodzi o znalezienie życiowej partnerki, a nie "udzial w cringowych zabawach od pierwszego wejrzenia" xD To, ze gadal z kumplami to inna sprawa, ja się odniosłem do samych tych infantylnych zabaw i tańców. Poza tym jak gadał ze znajomymi, to mówił, ze trzeba dac szanse itp, nie mowil, ze jest brzydka itp, wiec co to za obrabianie dupy xD