Wpis z mikrobloga

@stanley___: wg mnie dużo lepiej leży. Ale stety niestety, kurtka to taki ubiór, że będzie ograniczać ruchy. Jak jesteś jakimś ninją, to bierz L, bo wtedy potrzebujesz swobody ruchów :D

No i jak często przybierasz na co dzień pozy do naciągania kurtki? Bo ja praktycznie w ogóle. Jak muszę coś ściągnąć z wysokiej półki, to oczywistością jest, że kurtka się podniesie do góry.
  • Odpowiedz
  • 0
@login_cwiczebny: No pewnie że lepiej M leży/wygląda na zdjęciu ale co będzie kiedy pojadę na jakąś dziką, szaloną przygodę? :P Póki co to mogę mieć problemy w tramwaju sięgając do poręczy/rączki ale może bardziej wymagające sytuacje też mi się przytrafią :P
  • Odpowiedz
@stanley___: zależy co chcesz w niej robić, jak chodzić po terenie w wietrzną i deszczową pogodę to idealnie, a jak do miasta tak o, to średnio bym powiedział
  • Odpowiedz
@stanley___: a weź przymierz barbour czy coś bo mają poszatkowaną strasznie rozmiarówkę i idzie coś dopasować właśnie takie m/l.
dodatkowo zawsze kurtka będzie ograniczać ruchy chyba że to odzież robocza która czasem ma trochę więcej materiału tam gdzie trzeba by swobodnie machać łopatą czy czymś XD
  • Odpowiedz
  • 0
@PeterFile: Nie wiem czy znajdę coś sportowego, outdoorowego z Barboura.

Kiedys pasowała na mnie deszczówka Quechua z Decathlona w rozmiarze L jednak trochę urosłem i już się nie mieszczę. Te amerykańskie firmy (Columbia, Marmot, TNF) mają zawyżone rozmiarówki i kiedyś pasowałaby mi M. Berghaus też na mnie źle leży. Spróbuję jeszcze z Jack Wolfskin.
  • Odpowiedz