Wpis z mikrobloga

Nowym selekcjonerem został Michał Probierz. Jeśli ktoś nie śledzi ekstraklasy to pewnie nie wie, że do jego osiągnięć należą:
-zwolnienie się z Termaliki Bruk Bet Niecieczy po 2 dniach. Wypowiedzenie wysłał w nocy.
-zwolnienie się na konferencji prasowej z Cracovii z funkcji trenera, dyrektora sportowego i wiceprezesa. Na drugi dzień stwierdził, że jednak się nie zwalnia. Ostatecznie się zwolnił tylko trochę później.
-przyniesienie na konferencję prasową doniczki, która miała być symbolem, że tak jak kwiat długo wyrasta tak on potrzebuje dużo czasu na zbudowanie drużyny
-dyskredytacja trenera Berga za to, że nie mówi po polsku i ostentacyjne przekazanie mu słownika polsko-norweskiego (powodzenia Matty Cash).
- odganianie fatum na konferencji prasowej niczym "wolololo złe moce zostawcie mój zespół"

Najgorsze jest to, że to zaufany człowiek Kuleszy. Wszyscy to wiedzą bo zatrudnił go w Jagiellonii, w u21 i teraz w reprezentacji. Jeśli mu nie pójdzie to i tak zostaniemy z nim przynajmniej do końca eliminacji mistrzostw świata, bo Kulesza do błędu się nie przyzna- to oznaczałoby jego koniec. 5 selekcjonerów w 2 lata i katastrofalny zjazd reprezentacji, a przy tym afera goniąca aferę. Smutny obraz polskiej piłki pod wodzą pana disco polo (Kulesza to agent Zenka Martyniuka)
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #meczyki #sport
  • 10
  • Odpowiedz
@Mysteriouss: no dobra, można się przywalić o wszystko do wszystkich.

Ale o zwolnienie się z Termaliki?
Trener jasno powiedział, że klub nie wywiązał się z ustaleń początkowych (kogoś tam swojego mu wsadzali na ławkę czy coś takiego).

Gdyby jakiś Mirek opisał taką krzywą akcję z Januszexu (na rozmowie było jedno w robocie od razu co innego to podziękowałem) to są oklaski, szacun i w ogóle wszystko. Ale że trener piłkarski tak
  • Odpowiedz
@Mysteriouss: Dajmy mu popracować i wtedy ocenimy.
Nie jest to pewnie jakiś wybitny trener, ale poprzednie eksperymenty z zagranicznymi selekcjonerami pokazały nam, że może trzeba wrócić do polskiej "myśli szkoleniowej".
Probierz musi się przyzwyczaić, że dla polskiego kibica słaba gra reprezentacji to wina piłkarzy, gdy trenerem nie jest Polak, lub wina selekcjonera, gdy jest nim ktoś z Polski.
Ja osobiście nie mam jakichś wielkich oczekiwań po tej nominacji. Jak rozbita jest
  • Odpowiedz
-przyniesienie na konferencję prasową doniczki, która miała być symbolem, że tak jak kwiat długo wyrasta tak on potrzebuje dużo czasu na zbudowanie drużyny


@Mysteriouss: No i co w tym złego? Dobre przesłanie, symbolicznie wytłumaczona zależność.
  • Odpowiedz
@YodaMonster: A nawet nie byłem pewien, czy była taka autentyczna historia. :))) To bardziej jako przykład.

No i prawidłowo i gratuluję zachowania godności!
Probierzowi w związku z tamtą sytuacją- również.
  • Odpowiedz