Wpis z mikrobloga

Murki ma do was pytanie. Czy reklamował ktoś perfumy w stacjonarnym sklepie Douglas?
Kupiłem swoje ulubione perfumy, których używam od lat i niestety wtopa. Pachną inaczej i są ultra nietrwałe po 3 godzinach zapach jest już niewyczuwalny. Nigdy mi się to nie zdarzyło, opakowanie wygląda legitnie i nie budzi zastrzeżeń.
#perfumy #kiciochpyta
  • 9
@Pan_Beniowski: W sensie, że skład perfum zmienili? Douglasa nie winię, tylko czy istnieje coś takiego jak reklamacja perfum w sklepie? W internetowych perfumeriach już zdarzyło mi się zwrócić zakup, ale w stacjonarnym nie.
@Tryt_on: A więc tak

Po pierwsze, nie kupujemy perfum w Douglas, tam potrafi być 2 x drożej niż w internecie.
Po drugie, w takich sklepach tylko wąchamy a zamawiamyi tak przez internet, bo nie dość , że możliwe, że będzie taniej niż stacjonarnie, to jescze masz 2 tygodnie na zwrot i możesz normlanie zwrócic używane perfumy bez podania przyczyny i oni maja obowiazek to przyjąć
@bugzer: Ale ja to wiem, a na stronie Douglasa moje perfumy wcale nie są tańsze i jest 30 dni na zwrot. Wcześniej podjąłem kilka prób zakupu w innych perfumeriach internetowych oraz na Aledrogo i za każdym razem otrzymywałem podróbki (fakt nie robili problemów ze zwrotem, nawet nie musiałem odsyłać podróbek do sklepu). Dlatego do tej pory stacjonarny Douglas był pewniakiem oryginalności, a tu taka niemiła niespodzianka.
Dzięki za wasze odpowiedzi. Jutro