Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia
Tak jak jestem hejterka aptekarza, tak myślę że jest on nieśmiałą osobą, kamery i cały stres widocznie go speszyly. Wiadomo że żonka mu się raczej nie podoba, ale nawet jakbym złapała dobry vibe z kimś to jednak jak ktoś obcy próbuje mnie przytulić czy coś to ja też tak sztywnieje xD no i jak podczas tańca Kinga mu mówiła tysiąc razy że jest zestresowany i żeby się wyluzował - ale bym się wkurzyła na jego miejscu xD ona zapowiadała że jak się stresuje to dużo gada i zdecydowanie da się to zauważyć. Ale koniec obrony, no bardzo dziwny on jest i nie wiem, może ciężko mu się oswoić z kamerami ale chyba to mu nie mija jak patrzę na zapowiedź kolejnego odcinka. Co jest dosyć ciekawe bo nawet nieśmiałe szare myszki i myszkowie w poprzednich edycjach dosyć szybko się pozbywali tremy.
  • 3
  • Odpowiedz
@Sinsenn: uważam, że to nie trema, tylko on po prostu chce #!$%@?ć stamtąd jak najdalej i nawet nie ma ochoty z Kingą spędzić ani jednego dnia więcej. Ale sobie chłopak hejt ściągnie (słusznie, zachowuje się okropnie)
  • Odpowiedz
@Sinsenn: Weźcie pod uwagę, że oni wszyscy tam napici byli, już na ślubie im kielonki produkcja wmuszała, a na weselu na pewno wszyscy sobie polewali na odwagę. KInga wydawała się na ostrym rauszu, ludzie często przecież robią się głośni i nadmiernie weseli po alko, a do tego ślepi na emocje innych dookoła. Rano na pewno ogarnęła, że typ jest z niej niezadowolony i nie będzie współpracował, czyli może być podobna historia
  • Odpowiedz