Wpis z mikrobloga

@incvrnation: to może od regionu zależy. U mnie jest spoko, może dlatego, że sporo kiedyś na mnie zarabiali xD 2 tyg temu zamawiałem z media, jakoś po 20 z dostawą na jutro.
I paczka kolejnego dnia była xD
Serio? Przecież ta przesyłka jest jakby nadana dopiero "dzisiaj". I to nie wina dpd, że tak późno mediaexpert załadował twoje zamówienie na naczepę tira, która pewnie dopiero czeka na przeładunek. Nowe nadania są przyjmowane na magazynie popołudniu, w nocy następna zmiana przyjmuje paczki do doręczenia w danym oddziale.
@Gumispam: Kilkanaście zamówień już robiłem na ME i z tego co widzę po trackingach od innych kurierów u nich to norma, że wyjeżdżają późnym wieczorem. Wszystko zawsze jest terminowo. Chamówa na infolinii i brak jakiejkolwiek informacji o paczce nie jest i nie będzie normalne.
@incvrnation: 23:59 to nie jest późny wieczór :) to musi najpierw wyjechać z magazynu mediaexpert. A to jest dopiero godzina skanu, co niekoniecznie oznacza wyjazd, a tylko załadunek na tira lub tylko do pojemnika. Pomijając wszystkie kroki, jakie ta paczka musi wykonać w ciągu 7 godzin (przynajmniej u mnie, bo pracujemy do 7. Zakładam, że oddziały znajdujące się w większej odległości od sortowni, pracują inaczej) do oddziału docelowego, jest to niewykonalne,
@Gumispam @LeopoldStaff z tym, ze w poniedziałek spadają paczki z całego weekendu to faktycznie, dzięki za rozjaśnienie! Ewidentnie coś nie zagrało po drodze i już wiem żeby omijać dostawy na wtorek. Najwiecej złego smaku pozostawiła infolinia. Często zdarza mi się dzwonić jak coś jest nie tak i zawsze miło a dzisiaj straszna chamówa. No nic oby to tylko jutro dotarło. Dzięki za ciekawą wiedzę z kurierskiego świata panowie i dobrego wieczoru!