Wpis z mikrobloga

New York Times ujawnił tożsamość największego chyba śmieszka & trolla w historii bankowości. Ukryty pod nickiem GS Elevator Gossip (https://twitter.com/GSElevator) przez 3 lata publikował rozmowy zasłyszane rzekomo w windzie w siedzibie Goldman Sachs. Jak się okazało, nie przepracował tam ani jednego dnia.




#ekonomia #heheszki #mirkoekonomia #smieszkujo
Pobierz Bankierpl - New York Times ujawnił tożsamość największego chyba śmieszka & trolla w h...
źródło: comment_43fo455AHaqqjPDb6UjY1JRFjv9hE9oT.jpg
  • 14
@Bankierpl: Jasne, w redakcjach nie piją. Z paroma redaktorami z "prawicowych" redakcji się spiłem, a Jak byłem u waszej konkurencji, to naczelny opowiadał mi jak się zaczęła jego przygoda z dziennikarstwem, aż boję się powtórzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Bankierpl: Ok, ale plusami się nie najem ;). Mogę tylko powiedzieć, że zajebiści ludzie i tyle ;). A z bycia dziennikarzem zrezygnowałem na rzecz copywriterstwa,bo niestety, ale zwykłe dziennikarstwo, jego poziom - upada. Przejawem tego jest choćby tworzenie lifestyle'owych portali o dupie maryni, gdzie dziennikarzom każe się pisać rzeczy o których nie mają pojęcia. Sam się na tym łapie, że wolę wejść na natemat i pocisnąć bekę, aniżeli poczytać was czy