Wpis z mikrobloga

@marasgruszka: a nie wiem, moze parę razy widzialem jakis jego material. Wiesz jak to jest, w końcu jestes bordo. Łaska wykopowska na pstrym koniu jeździ.

Mógł podpaść jakąś glupotką, a moglo wyjsc cos grubszego, bo na fali popularności danego celebryty, wypoki mogly się zainteresować za bardzo.
  • Odpowiedz
@marasgruszka: czasem się zataczał, wplatał politykę, itp. ale imo normalny gość, ludzi boli, że ktoś pokaże się podpity, a sami co weekend walą do odciny w czterech ścianach
  • Odpowiedz
@marasgruszka przede wszystkim lajwy po pijaku z imprez i to nie po 2 piwach a raczej blisko odcięcia i głupie gadki. Po za tym człowiek orkiestra któremu wydaje się, że zna się na wszystkim i może umoralniać innych. W skrócie hipokryta, pijak i buc niesamowity.
Niestety miałem okazję go poznać osobiście i niby fajne pierwsze wrażenie robi ale to chyba wszystko co mogę pozytywnego o nim napisać.
  • Odpowiedz
@marasgruszka: no i nie raz wygaduje głupoty, których się naczytał. Podejmował fatalne decyzję biznesowe. Przyklad:
Gość dużo biega, naczytał się książek motywacyjnych, że możesz wssystko. Uwierzył, że wystarczy "wcześnie wstawać", wszystkim o tym opowiadał po czym zamknął kanał i miał nadzieję żyć z kanału o bieganiu. Po krótkim czasie wrócił z podkulonym ogonem udowadniając że te motywacyjne gatki to ściema.
Poza tym robił sponsorowane degustacje promował średnie browary, wygadywal farmazony o
  • Odpowiedz
@marasgruszka: Zrobienie drugiego kanału, na którym #!$%@? o wszystkim z pozycji eksperta, często nie znając się na temacie, myląc fakty albo pokazując ignorancję w inny sposób.

Przykład na prawie każdym live. Pamietam jak jechał po samochodach hybrydowych, bez żadnej wiedzy jak działają, a sam jeździ jakimś smrodem dieslem sprzed lat.

Utrzymuje to głównie z tego, że zebrał grupkę najgłupszych fanów, którzy za te mądrości płacą.
  • Odpowiedz