Wpis z mikrobloga

Mirki z #transport #bekaztransa #spedycja #zycietruckera #ciezarowki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robiłem ktoś z Was certyfikat kompetencji zawodowych? Jak trudny był egzamin? Jak się przygotowaliscie do egzaminu? Właśnie robię kurs z e-cargo i mam wrażenie że jest tak dużo suchej wiedzy że nie jestem w stanie się tego nauczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakieś tipy, na co zwrócić uwagę w materiale, na czym się skupić? Egzamin za dwa miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@tluczek_do_kartofli teraz chyba były jakieś zmiany, ale ja olałem kompletnie ten kurs i tylko wkuwałem pytania, niby nie były jawne, ale w necie była baza danych z pytaniami i były 1:1 a w teście nie zrobiłem ani jednego błędu, bo był banalny
@tluczek_do_kartofli no ja sie bez bicia przyznaje, ze zdałem go chyba za 5tym razem - ale byłem straszny gamoń bo wystarczyło, że za ostatnim razem się przyłożyłem do tego testu wielokrotnego wyboru i zdałem.

Nie wiem jak teraz, bo zdawałem go 9 lat temu, ale wtedy była zasada, że musisz mieć conajmniej 50% z testu wyboru, conajmniej 50% z testu na rozwiązanie zadań i w sumie minimum 60% z obu. Ja zawsze