Wpis z mikrobloga

dlaczego cechy charakteru poszczególnych znaków zodiaku tak bardzo pasują do osób które je mają
kiedyś jakiś mirek wysłał mi definicje, która twierdziła, iż jest to tak napisane, że tak naprawdę pasuje do wszystkich ludzi
no ale to gówno prawda, mój znak zodiaku idealnie mnie odzwierciedla, inne już nie pasują
ostatnio nawet sprawdzałem jakiś ascendent znaku zodiaku, początkowo wpisując złą godzinę urodzenia (gdzie nie sądziłem, że to będzie miało jakieś znaczenie), i wyskoczyło coś, co totalnie do mnie nie pasuje, ale po otrzymaniu mojej właściwej godziny urodzenia i wpisaniu poprawnie wyskoczył opis, który idealnie do mnie pasuje ( ͠° °)
jak nasza rzeczywistość to pewnie jakaś gra, kosmicznego 5 klasisty na zaliczenie informatyki, i tak po prostu wpisał kilka reguł, zasad i innych easter eggów panujących w tym świecie i teraz patrzy sobie jak to się rozwija

  • 21
@matt-pitt: W głowie masz taki gąbczasty kawał szarej masy, który zasadniczo jest mini elektrownią i siecią przesyłową jednoczesnie; i to ten narząd odpowiada za funkcjonowanie całego organizmu, w tym za procesy myślowe, i wszystkie kwestie związane z osobowością.
Cala ta aktywności elektryczna emituje fale elektromagnetyczne o różnej częstotliwości i sile, i jest to ściśle związane ze stanem świadomości (bądź jej brakiem podczas snu np) - to jest fakt i jest to
@LubieHardkor: samospełniająca się przepowiednia. Horoskopy, czy tam przypisywanie cech charakteru do dnia i miesiąca urodzenia oparte są na gwiazdozbiorach, z czego dzisiaj sporo tych gwiazd nawet już nie istnieje i dociera do nas jeszcze tylko ich światło. Skoro niektóre z tych gwiazd już nie istnieją, to nie mogą być odpowiedzialne za wyznaczanie czyjegoś charakteru w danym dniu i miesiącu urodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)