Wpis z mikrobloga

#tenis pytanie do osób grających amatorskie ligi i turnieje: jaki macie sposób na patologicznych oszustów? znajomi radzą mi "na 1 ordynarne oszustwo rewanżuj się 2 równie lub bardziej ordynarnymi" ale jest to mocno nie w moim stylu, są jakieś inne sposoby?
  • 26
@rrobot: najlepsze że to nawet nie są Polacy tylko jacyś Wietnamczycy. pytanie co z tym zrobić. odpowiedź "zgłoś organizatorowi" jest niepoprawna bo już jeden typek się postawił i organizator go #!$%@?ł z ligi (gościa który miał problem z oszustami, nie oszustów XD)
@rrobot: w tenisie amatorskim sędziujesz po swojej stronie sam. najprostsze oszustwo to wywoływanie autów na dowolnej piłce, nawet i takich pół metra - metr w korcie. ale oprócz tego kłócenie się że wynik (w gemie, w secie) jest inny (zawsze na ich korzyść), kwestionowanie Twoich calli, wywoływanie Twoich autów jak już dostali z powrotem piłkę itp itd. gra wygląda tak że więcej jest dyskusji niż samego odbijania. organizator grając z takim
@affairz: słuchaj ja zaczynam grę i treningi bo mi się ten sport spodobał i w związku z tym wziąłem sobie kupiłem statyw i telefonem nagrywam swoją grę może to jest sposób. Zawsze można zapytać o challenge. A tak na serio tak naprawdę no porządnej gry to nie wiem no wypadałoby wziąć kogoś ze sobą kto by sędziował
@affairz: słuchaj no zawsze można umówić się na komisyjne kasowanie nagrań po meczu. A jak jest taki obesrany to zawsze może nagrywać własnym telefonem( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętaj też że jak grasz ligę to prawdopodobnie tylko jeden mecz będziesz się z nim barował
@yannikto: tak, są inne osoby które odmawiają grania z nim i dostają walkowery od niego w tabelce. generalnie że typ jest #!$%@? wiedzą wszyscy ale nikt słowa nie powie organizatorowi po tym jak organizator #!$%@?ł typka który się zbuntował XD
@affairz: No to albo se weźcie umówcie się że któryś z was będzie sędziował. Bo skoro wszyscy mają ten problem no to zawsze można pana upierdliwego przytemperować. Wiem że to dodatkowy zawracanie głowy kolegą ale lepiej popilnować czyjegoś meczu niż mieć walkowera
@yannikto: tylko co zmieni sędzia? typ kwestionuje Twoje wywołania - osoby która ma 100% prawa do sędziowania po swojej stronie, czemu miałby nie kwestionować wywołań sędziego, który jest moim ziomkiem?
@affairz: No wiesz No niby tak ale jednocześnie jak byłby ktoś i obserwował baseline czy mu nie leci piłka na aut no to chyba ciężko dyskutować z czymś takim. Zresztą ja nie wiem co to za liga. Skoro wiele osób co uważa za nieuczciwego to go wyebać i tyle. Powinniście się w kilka bądź kilkanaście osób zebrać i złożyć jakieś petycje a jak nie to se poszukać innej ligi ewentualnie albo
Powinniście się w kilka bądź kilkanaście osób zebrać i złożyć jakieś petycje a jak nie to se poszukać innej ligi ewentualnie albo przestać narzekać


@yannikto: właśnie podobno z taką propozycją wystąpił ten typek co go #!$%@? z ligi. organizator stwierdził, że sam będzie decydował o swojej lidze i żadnych petycji nie będzie przyjmował XD
@affairz: w kupie siła pojedynczą osobę to można wywalić ale jak się okaże że nagle 1/3 zawodników z ligi chce zrezygnować to wtedy organizatorowi trochę fajka może zmięknąć
@affairz: jeden już jest zbanowany tam i nie gra heheh, a drugi to jest taki typ, który ładuje serwis i jedynkę i dwójkę tyle ile fabryka dała i w ogóle tego nie kontroluje chyba bo się pluje, że jaki aut w momencie gdy wali aut 30 cm albo więcej na długość XD