Wpis z mikrobloga

Taki mały rant przeklejam z zakopanego arytkułu. Nie wierzę, że Polacy znowu zagłosują na Tuska. Dla mnie to jest dramat. Ten człowiek już tu rządził i podejrzewam, że są ludzie na wykopie, którzy to pamiętają. Mitoman, narcyz, niemiecka marionetka. Jest miły podczas kampanii wyborczej, obiecuje złote góry, dobrobyt, wybory się kończą i nagle amnezja. O wszystkim zapomina i masturbuje się zdobytą władzą. Nie wspomnę, że będąc w UE działał na niekorzyść Polski, a jeszcze niedawno mówił, że wcale nie chce mu się 'wracać na wiejską'. Osobiście zagłosuję na Konfederację, ale nikogo nie namawiam, bo sam tego głosu nie jestem pewien. Pewien jestem natomiast, że innych opcji nie mam, bo lewica w tym kraju to mem, a glos na trzecią drogę, to głos na po. Dam więc szansę Konfederacji. Jeśli wejdą w koalicję z PiS lub PO to więcej mojego głosu nie dostaną, ale przynajmniej będę miał poczucie, że coś próbowałem zmienić. Jeśli będą dalej realizować swoją politykę, to za 4 lata będą mieć więcej głosów. Namawiam natomiast do tego by nie głosować na zmianę na PiS lub PO, bo to są antypolacy i przede wszystkim ludzie niebezpieczni. Dlaczego? Ano dlatego, że wyraźnie widać, że im już nawet nie chodzi o kasę, oni już z koryta wzięli wystarczająco. Im chodzi o władzę nad nami, a to jest niebezpieczne.

#polityka #konfederacja #pis #po #lewica #wybory #trzeciadroga
  • 11
  • Odpowiedz
@miroslawmiroslawski: gość chce realizować obietnice wyborcze z kasy z KPO i chyba nie trzeba mówić, że wtedy będziemy #!$%@?ć zboże techniczne z ukrainy i przyjmować uchodźców tak jak robią to inne kraje UE? XD a to tylko i tak kropla w morzu
  • Odpowiedz
@miroslawmiroslawski: ja na niego raczej nie zagłosuje ale i tak jest lepszy niż PiS, może dawał ciała jak rządził ale pokazał że ma jaja na potrzebne reformy (podniesienie wieku emerytalnego) i nie szedł w czysty populizm i przekupowanie wyborców (przynajmniej jak rządził xD)
  • Odpowiedz
@kazzr: Nie wchodząc w polemiki polityczne mam dwie uwagi.
1. Zboże techniczne to tylko slogan
„Zboże techniczne to rodzaj zboża, które nie podlega kontroli weterynaryjnej na granicy i jest wykorzystywane do celów technicznych, a nie spożywczych lub paszowych. Nazwa ta pozwala na pźrzyspieszenie procedury importu”
2. Z ostatnich ustaleń wyniki że to PiS jest głównym dostarczycielem uchodźców do UE.
  • Odpowiedz
wtedy będziemy #!$%@?ć zboże techniczne z ukrainy


@kazzr: I tak będziemy, bo to zboże wciśnie nam Unia prosto do mordy. PiS teraz robi tylko kampanię na tym, że się opierają a przecież od tego się zaczęło, że sami je kupowaliśmy... przepraszam, pisowscy koledzy kupowali i zmieniali napis ze zboża technicznego na spożywcze. xD

Tak naprawdę to nie ma żadnej różnicy w tym konkretnie
  • Odpowiedz
@miroslawmiroslawski: PO mogłyby być dla mnie nawet wiarygodne, patrząc na nienajgorszy okres rządów (w porównaniu do rządów PiSu - tak wiem okno Overtona), gdyby nie to, że w najważniejszych dla mnie kwestiach takich jak: zamordyzm covidowy, dodruk, wszystkie socjale i proimigranckie poglądy mówili jednym głosem z PISem.

Patrząc z perspektywy czasu, to Konfederacja niestety miała rację ws. COVIDu, dodruku, rozdawnictwa, kredytów 2% i jak teraz wychodzi również w temacie wojny
  • Odpowiedz
  • 0
@miroslawmiroslawski na Konfederację głosowałem 4 lata temu, drugi raz tego błędu nie popełnię. Zbyt wiele szurniętych jednostek mają w swoich szeregach.

Gospodarczo wypadają dobrze, ale poglądy społeczne to mają równie skrajne co pis i lewica (ale to druga strona osi).

Przypominają mi oni trumpowski odłam Republikanów skupiony na kulcie jednostki. Niebezpieczni ludzie.

W tym roku postawię raczej na Trzecią Drogę.
  • Odpowiedz