Wpis z mikrobloga

Hej murki. Mam pytanie, bo jestem jakiś tępy.
Chcę w końcu ograć klasyczną kampanię Starcraft + Brood Wars na modzie Mass Recall.
Niby kopiuję foldery do katalogu Starcraft II, później wchodzę w grę -> kampanie -> niestandardowe, ale Mass Recall tam nie widać.
Co robię źle, pokierujcie mnie krok po kroku, jak idiotę, który nigdy nie moduje gier.

#starcraft #starcraft2 #broodwars #massrecall #gry #rts #gaming
  • 5
  • 0
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: No właśnie nie widzę. Jak klikam jedyną sensowną ikonkę, to otwiera się edytor map (i to na pusto). A najlepsze jest to, że jak przez mgłę wydaje mi się, że parę lat temu, jak to wyszło, to odpaliła mi się pierwsza misja z SC, ale wtedy nie miałem czasu grać.
  • 0
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: Znalazłem rozwiązanie, może jeszcze komuś się przyda. Otóż z jakiegoś powodu, usunęli installer z bieżącej strony. Wyszukałem go ręcznie i co prawda był do wersji 7 (obecna to 8.0.1), ale wydaje się działać. Tak jak mówisz, na pulpit weszła ikona launchera. Nie można natomiast wybrać kampanii SCMR z menu StraCrafta 2.
@Altar: ok ja u siebie mam 2 skróty do:
"<folder ze StarCraft II>\Support64\SC2Switcher_x64.exe" "<folder ze StarCraft II>\Maps\Starcraft Mass Recall\SCMR Campaign Launcher.SC2Map"
"<folder ze StarCraft II>\Support\SC2Switcher.exe" "<folder ze StarCraft II>\Maps\Starcraft Mass Recall\SCMR Campaign Launcher.SC2Map"

Już nie pamiętam który działał.
  • 0
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: Dokładnie to ten działa:
StarCraft II\Support64\SC2Switcher_x64.exe" "D:\Gry - Launchers\Battle.net\StarCraft II\Maps\Starcraft Mass Recall\SCMR Campaign Launcher.SC2Map"

Jeszcze tylko musiałem ogarnąć właściwą kolejność kampanii, włącznie z dodatkami i widzę, że będę miał grania na długie tygodnie. A później jeszcze raz przejdę Wings of Liberty i kupię w końcu Zergów i Protosów :)
A że jestem ambitny, to chcę też nadrobić serię C&C, bo zatrzymałem się na RA2, Tiberium Sun i niedokończonym C&C3. TRS-y