Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mlodir @mlodygustaw nom, jeszcze jakby nie wiem, była chociaż kaucja 100% na to, to wtedy by się odnosiło. Sam czasem kupię niestety, ale zawsze odnoszę na elektrośmieci. W jakimś tam stopniu przetworzą - a przynajmniej wytopią metale z baterii. No ale jak rozmawiam ze znajomymi to większość się dziwi że to się odnosi gdzieś i mówią że oni to do kosza wywalają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jak #!$%@? widzę tego jednorazowego epapierosa w czasach w których ciągle wmawia się ludziom że powinni żyć mniej konsumpcyjnie i zużywać mniej plastiku, to mnie skręca


@mlodir: Najlepsze są ławki w parkach, wjazdy do lasu czy polne drogi gdzie w losowych miejsach możesz znaleść pierdyliard wywalonych przez zoomerów buteleczek po olejkach. ()
Jak można było coś tak #!$%@? głupiego wpuścić na rynek?


@mlodir: socjaliści w trosce o zdorwie #!$%@? podatków do fluidów i cała zabawa z przelewaniem itp przestała się opłacać. Socjalizm bohatersko zwalczył problem popularności elektryków, teraz trzeba rozwiązać nowy problem jednorazówek :)
też się zastanawiam, ja kupiłem epeta wymieniam grzałki, dolewam liquid, i mam palenie po taniości, a jednorazówki to kolejny elektrosmiec.


@korni007: A komentarz wyżej mówi, że podrożało i już się nie opłaca xd