Wpis z mikrobloga

Mam problem z #teleelevidenie @siptv, mianowicie nie widać często EPG i archiwum na kanale c+ sport 5, sprawdźcie proszę ja kto działa u Was.
Mam często czarny pasek, bez podpisu jaki program leci, a jak mam na podglądzie kanałów, to po przełączeniu na ww kanał to wtedy jest ten czarny pasek (brak EPG), archiwum działa, tylko nie widzę to jest, było i będzie xD
Dowiedziałem się, że to typowo problem apki @siptv, bo na innych aplikacjach to działa, tylko nie są dla mnie tak wygodne...
  • 7
  • Odpowiedz
@Maniekgie97: najlepiej napisać do Saszy żeby zmienił to wszystkim. Ale tak, to jest problem aplikacji siptv która dopasowuje tvg-id do swojej bazy, a sama korzysta z jakiegoś gównianego epg które często nie działa lub źle pokazuje. Więc jak siptv znajdzie pasujace tvg-id to pokazuje błędnie. Jak nie dopasuje to wtedy korzysta z zewnętrznego EPG (najczęściej epg.ovh) i wtedy jest dobrze.
  • Odpowiedz
@Maniekgie97: mi się parę razy udało go przekonać, zależy od jego humoru. Podobny błąd był kiedyś z Canal+ Domo i naprawił.
Można rozwiązać to samemu tak jak pisali wyżej, no ale wtedy musisz sobie sam aktualizować kanały. W sumie często to tych zmian nie ma w liście kanałów.
  • Odpowiedz