Wpis z mikrobloga

#tinder #niebieskiepaski #rozowepaski

Jak zrobić sobie dobre zdjęcia na tindera, nie angażując w to nikogo ze znajomych? Bo uważam to za mega niezręczne, ej mordo weź mi zrób ładne zdjęcie xD Na co dzień wymieniany elementy hydrauliki, podłączamy skrzynki przemysłowe, czasami coś poklikamy na klawiaturce uyebanymi od towotu łapskami brudząc się po mordach jak górnicy na Śląsku, w tu taka nagle qedalska inicjatywa. Rozumiecie sami że dość to zabawne. Wiadomo że dobra morda się obroni wszystkim, nawet przy widocznym bordelu z tyłu zdjęcia, i obsranym aż po samą spłuczkę kiblem, ale że grono ekspertuff jednogłośnie oceniła, że samojebka, zdjęcie w lustrze, w windzie to słaba sprawa i żeby być przekonywującym trzeba mieć ładne zdjęcie z ładnym tłem i innymi takimi murzynami w tle.

Istnieją zatem jakieś alternatywy? Skoków ze spadochronem nie odbyłem, ani żadnych egzotycznych wypraw, urlop nad jeziorem i zimne piwo to max. Tyle że wszystko samotnie. Wypadałoby mieć ładne zdjęcie. Chociaż najchętniej ustawiłbym to z mordą uwaloną smarem, żeby później nie było niedomówień że wyglądam jak małpa xD
  • 7
  • Odpowiedz
grono ekspertuff jednogłośnie oceniła, że samojebka, zdjęcie w lustrze, w windzie to słaba sprawa i żeby być przekonywującym trzeba mieć ładne zdjęcie z ładnym tłem i innymi takimi murzynami w tle.


@wpiszlogintwardzielu: prawda jest taka, że zdjęcie na wakacjach, czy przy fajnych widokach nic nie zmieni jak twarz jest nieatrakcyjna, natury nie oszukasz. Może doda ci z dwa punkty w skali, ale potem jak się spotkasz z jakąś dziewczyną to potem
  • Odpowiedz
@wpiszlogintwardzielu: No więc tak: Kupujesz aparat pełnoklatkowy (bo daje fajniejszy obraz) za minimum 5k. Do tego jakiś obiektyw ze światłem co najmniej 1.4 (choćby i 50mm), co da ci następne ~2.5k. Do tego solidny statyw, tu już lżej, bo za 400 kupisz. Na telefon instalujesz apkę od producenta aparatu, łączysz się z aparatem, ustawiasz się i robisz zdjęcie jak ci się podoba. Następnie to wszystko pierd0lisz, bo i tak wyglądasz jak
  • Odpowiedz
@wpiszlogintwardzielu: Zainwestuj 2 paki w fotografa, znajdziesz na instagramie mnóstwo osób z Twojej okolicy, zrobi Ci profesjonalne zdjęcia w ładnym miejscu w plenerze i będziesz miał pewnie w tej cenie z 15-20 do wyboru, które Ci obrobi. Warto
  • Odpowiedz