Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@juzwos: Przyroda dba o sieie ito fakt zanany.

Ale nie wiedzialem ze to az tak daleko zaszlo. Nie bedzie zadnego nowego polaka urodzonego przez takiego dzbana. Ewolucja czyni cuda.
  • Odpowiedz
będzie czarny polak który tak jak ojciec będzie miał turbo wzięcie wśród białych kobiet


@Linnior88: A przyznam CI ze to ciekawy plot twist. Problem polega na tym ze bedzie na socjalu bo tatusiek "wyjdzie po fajki"

A to nie socjal pomaga tworzyc panstwo.
  • Odpowiedz
@juzwos: @oveja-negra @ciachostko mam taką "koleżankę" z którą przez długi czas byłem w układzie FWB - wszystko dogadane, chodziło tylko o seks. później ja się przeprowadziłem do innego miasta, więc chwilo kontakt się urwał. złożyło się tak że zjechałem na chwilę do "jej" miasta i przypadkiem wpadłem na jej koleżankę która wiedziała o naszym układzie, więc za pytałem co tam u niej itp. i okazało się że wpadła w krąg czarnych
  • Odpowiedz
@TypowyNalesnik: i jeszcze w kwestii wyjaśnienia - twierdziła wcześniej że brzidzi ją ich zapach, w sensie ich potu - co nie jest żadna tajemnicą że czarni mają inny "zapach". ale najlepsze jest to że zapytałem że było ruchanie bez gumy - przyznała się że tak, bo Rafi czy tam innym Aed czy Ismael tak wolał ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz