Wpis z mikrobloga

#przegryw

W sumie to jakbym powiedział komukolwiek w robocie jak ja żyję poza pracą to by mu nie uwierzyli.
Przecież jakby próbować opowiedzieć normictwu jak wygląda mój normalny dzień to nie ma szans że to wezmą na poważnie, oni nie byliby w stanie dnia tak wytrzymać.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazurroo cześć osób woli takie wycieczki sama, inna cześć woli w ekipie. Wszystko zależy od upodobań. Samotność to żadna wymówka. Siedzisz na dupie, zamknięty w domu "bo jestem samotny", napędzając swoją samotność siedzeniem na dupie.
  • Odpowiedz
@Wixonejo: No przeciez sam napisales ze to zalezy od upodoban.. wiec jak to nie jest wymowka?:D
Skoro moim problemem jest samotnosc to jak samotna wycieczka ma mnie uleczyc? Logiczne.. Masz uczulenie na orzechy? zjedz orzechy.
Wychodzilem do ludzi i wyobraz sobie ze nie pomoglo. Magic.
  • Odpowiedz
@Mazurroo: nie ufaj i nie okazuj słabości normikom. Nikogo ze znajomych nie obchodzą problemy innej osoby, a tym bardziej gorszej czy niższej w hierarchii- zwierzenia zostaną wykorzystane do kpin. To są tylko gadki o dupie maryny plus jakieś żarty, ewentualnie problemy techniczne lub informacyjne. Każdy na świecie jest chyba sam.
  • Odpowiedz
  • 3
@Nowystaryziel: Z ostatnim zdaniem się nie zgadzam - nie wszyscy są sami, ale osoby z problemami a już szczególnie przegrywów - tak.

Z całą resztą się zgadzam i stosuje, nie daje żadnych możliwości żeby mnie wykorzystać.
  • Odpowiedz