Wpis z mikrobloga

w ogole jestem wdzieczna mojej mamie za to ze u mnie w domu ZAWSZE sie dbalo o porzadek w domu, zawsze bylo czysto i teraz sobie nie wyobrazam nie sprzatac calego mieszkania codziennie, ja codziennie sprzatam a co kazda sobote/ niedziele to sprzatam tak na maksa, ze co sie da to odstawiam, zmywam wszystkie szafki i szafy wiec dziekuje za to bardzo, bo jak czasem ide do kogos do domu i widze co tam sie dzieje to sie zastanawiam jak ludzie tak zyja i czy ich to nie przyglebia???? jak mozna nie scielic lozka przed wyjsciem do pracy? jak mozna pojsc spac z balaganem w mieszkaniu? jak mozna w ogole doprowadzic do takiego balaganu?? nwm mnie nawet poduszki byle jak rzucone na kanape denerwuja
  • 17
@adhsklusljhagxnki brud jak juz i nie jest to prawda, na studiach sporo moich znajomych wynajmowalo pokoje i zawsze jak do nich chodzilam to byl jeden wielki syf, czy to u dziewczyn czy u chlopakow, zazwyczaj wymowka to bylo, ze nie maja czasu bo sie ucza, nie maja czasu bo pracuja itp. ja nawet jak pracowalam i studiowalam w tym samym czasie to sprzatalam
@adhsklusljhagxnki nie zawsze, czego nie rozumiesz? zwlaszcza, ze od dziewczyn oczekuje sie zeby mialy czysto, dla chlopow syf jest czyms „akceptowalnym” w ogole jak bylam u moich 2 znajomych co razem wynajmowali to w kuchni smierdzialo sikami bo sikali do zlewu…………
i czy ich to nie przyglebia????


@kyIiejenner: Nie przygnębia. Ja tam nie rozumiem ludzi, którzy obsesyjnie dbają o porządek, jak np. moja matka czy siostra. Nie musi być idealnie czysto 24/7.
@adhsklusljhagxnki ich pytaj, wiekszosc chlopow ktorych znam przyznalo sie do tego ze sikali do zlewu……… na twitterze jak byl o tym watek to tez mega mega duzo pisalo ze sikali albo nadal sikaja do zlewu, pod prysznic, do wanny bo im sie nie chce podnosic deski