Wpis z mikrobloga

@ThomasE: Jak ma być szczerze to Ci powiem, że dla mnie jedyne co się liczy na chwilę obecną to to by #!$%@?ć ekipę pis i zatrzymać ten proces całkowitego przejmowania kraju ¯\(ツ)/¯ to co oni robią z tym przejmowaniem zaczynając od prywatnej telewizji publicznej, a kończąc na systemie sprawiedliwości i służbach to jest jawny, bezczelny i bezsprzeczny kryminał i tylko ludzie, którzy mają wschodnią mentalność / korzystają na takim stanie rzeczy,
@Lefty Ooooo nie #!$%@? xD głosowałem już na PO jak i PiS. Żadna #!$%@? która była przy korycie po 2000 roku nie rozwiązała żadnego z moim zdaniem żywotnych problemów tego kraju (służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, emerytur, dzietności itp.). Hołownia idzie z #!$%@? PSLowskimi który pójdą z każdym za synekury. Zostaje tak naprawdę konfa i razem. Dla razem jestem źródłem zła na świecie (biały hetero katol) więc głos na nich to niczym głos
@KasjuszHasta: to bardzo proste. po i jej wczesniejsze inkarnacje poprzez swoja polityke przyczynily sie do utrwalania biedy w polsce.

zreszta ja nie mowie, ze pis jest dobry czy cos. po prostu po/konfederacja sa gorsze. holownia to szkoda gadac (konferansjer z mam talent lol). natomiast lewica to w duzej mierze libki i odklejency, ktorzy chcieli likwidowac polska armie - choc oczywiscie razem to duzo lepsza opcja niz po/konfa.