Wpis z mikrobloga

@heniek_8: Z tym Ok oski trzeba mieć dystans.

Czasami jest zasłużone "ok Oski", a czasami mi prostu tak piszą.

zobaczyłem sąsiadkę z psem i powiedziałem jej dzień dobry, ale fajny piesek.


Zamiast Oski powiedzieliby:
Spermiarz, cucold itp xD. Znam swoich huopów dość dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie powinieneś sie dziwić. Często przychodzi "przegryw" i żali sie, że rozbił/rozwalił nowego iPhone'a za 10k, który dostał od starego
@Mr_3nKi_: no i co ma telefon za 10k do przegrywu? przegryw myśli że gdyby miał 10k to by sobie życie ułożył?

Jim Carrey powiedział "życzę każdemu żeby osiągnął sławę i bogactwo, żeby się przekonał że to nie jest rozwiązanie"
no i co ma telefon za 10k do przegrywu? przegryw myśli że gdyby miał 10k to by sobie życie ułożył?


@heniek_8: przede wszystkim przegrym nic nie ma.

Jim Carrey powiedział "życzę każdemu żeby osiągnął sławę i bogactwo, żeby się przekonał że to nie jest rozwiązanie"


Jim to moja mordka, przejrzał na własne oczy - późno, ale jednak. MA racje, bogactwo i sława nic nie da, ale on to miał i posmakował
To tak samo z pseudo przegrywami. 0skarki, które porysowały sobie buty za 100k ( oczywiście starzy dali) przychodzą na tag i sie żalą, gdzie inne huopy chodzą bez butów - skrajny przykład, ale rozumiesz do czego zmierzam?


@Mr_3nKi_:
a ja ci powiem tak: powiedzmy w uproszczeniu że jest "hormon nieszczęścia" w zakresie 0 do 100
i jak nie masz butów to czujesz się nieszczęśliwy w okolicach 90 (jeszcze 10 zostaje na
albo innemu sąsiad puszczał drona koło okna żeby filmować jak nasz bohater "walił koń" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@heniek_8: co?! xD

a ja ci powiem tak: powiedzmy w uproszczeniu że jest "hormon nieszczęścia" w zakresie 0 do 100

i jak nie masz butów to czujesz się nieszczęśliwy w okolicach 90 (jeszcze 10 zostaje na jakieś dodatkowe dźgnięcia losu)

to nie znaczy że jak ktoś ma buty za
@Mr_3nKi_: zmierzając do jakiejś puenty:
- ludzie z tamtego tagu sa w dużej mierze toksyczni, mają "mentalność kraba" - i nie polecam samotnej mirabelce szukać tam partnera

- masz rację że kiedy zaczynasz grać w grę "jest mi najgorzej na świecie" i ktoś w butach przyjdzie do tej samej gry, to uważasz że wygrałeś - wygrałeś w grę w przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a więc czy
- ludzie z tamtego tagu sa w dużej mierze toksyczni, mają "mentalność kraba" - i nie polecam samotnej mirabelce szukać tam partnera


@heniek_8: Nie zgodze sie. Kiedyś było o wiele gorzej, teraz są tam normalne huopy - nie wszyscy, ale większość.

ten tag a teraz tam wieje ch*jem


No racja, ale jest przytulnie ()
Zapraszam na tag# przegryw, tam jest wielu lojalnych huopów.


@Mr_3nKi_: Taa, spotkałam się kiedyś trzy razy z wykopkiem z tagu, a kolejne dwa zaproszenia odrzucił i kontakt się urwał. Wcześniej jeszcze pisałam z innym, chciałam się spotkać, a on nie chciał, a potem przyjął zaproszenie innego wykopka. Poza tym heniek_8 ma rację, kilka lat temu na tagu siedzieli ludzie, którym po prostu nie wyszło, a teraz jest pełno mizoginów i frustratów,
A kto ma siedzieć na tagu przegryw, jak nie odpady genetyczne? Oskarki dla beki? xD


@kamil150794: ktoś kto jest prawdziwym odpadem, wstydzi się nawet wejść w taką interakcję jak napisać do kogoś "ok oski"
czyli ten kto pisze "ok oski" sam jest oski

co było do udowodnienia

więc tacy won z tagu :)
I jak było? Jaki on był? Przegryw, czy pseudo przegryw 0ski? Czyli jest dla nas nadzieja?


@Mr_3nKi_: Jeżeli przegrywem nazywamy kogoś, kto nie trzymał za rękę, to tak, był przegrywem. Ale poza tym bardzo fajny gość, przesympatyczny, zabawny itp. i gdyby schudł, to wyglądałby bardzo dobrze. Ale nie miałam u niego szans, bo podobała mu się koleżanka z pracy, a mnie swatał ze swoim kumplem xD Który - tak na marginesie