Wpis z mikrobloga

Ok mireczki , postanowiłem podzielić sie z wami moją lekko dziwną pasją.-Ratrakami . Pytajcie o co chcecie w tym temacie , może sie jakoś wam przydam :)(choć szczerze watpię )

Na początek Pistenbully 600 - nie jest to moj faworyt ( z wielu względów wole włoskie maszyny :) aczkolwiek jest nie do zdarcia - coś w stylu mercedesa G wsrod ratraków . Jak juz wspominałem - pytajcie o co chcecie :)

#maszyny #maszynyboners #oswiadzczeniezdupy #ratrakiboners
Pobierz trevorphilip - Ok mireczki , postanowiłem podzielić sie z wami moją lekko dziwną pasj...
źródło: comment_XXpJg9HBHKy4ihD86y6V36O5kVsRWve2.jpg
  • 26
Juz ci mowię :) jak w większości dużych maszyn sa to silniki diesla* z reguły osiągają one moc około 250-300-350km (najnowsze ok 500 hp) Jeśli chodzi i pojemności to jest ona dość imponująca . Najnowsza wersja Pistenbully 600 ma silnik o pojemności 12.8 l ( nieźle , co nie :) jeśli chodzi o spalanie liczy sie je w litrach na godzinę i w tym modelu ( jest to dość niskie spalanie jak
@Stanmarsh jechać do trochę za dużo powiedziane w moim przypadku :) było to na Jaworzynie coś koło 2005 r. Było juz ciemno i prawie nikogo na stoku . Wyjechałem z rodzicami coś koło 5 min przed blokada kasownikow . Na gorze , obok górnej stacji stał odpalony ratrak , a w nim siedział jakiś taki typowy Janusz . Zagadalem coś do niego o ratrakach , widać było ze Janusz w swoim żywiole
@szymonl tez sie zawsze o to pytałem kierowców :) z reguły przy ratrakowaniu to około 15-20 km/h a jakbyś na płaskim dał gazu i podniósł pług to około 35-nawe 40 da sie pojechać :) raz widziałem w Austrii jak ratrak tak szybko jechał - niesamowity widok :)