Wpis z mikrobloga

@Nemesh: na allegro masz taniej ale nie wiem czy nie lepiej celować w EDP, tutaj musiałby się wypowiedzieć ktoś kto zna aktualne wypusty, bo ja mam tylko limitke.
  • 0
@Funshyy: jak to z allegro, nie lubię tam perfum kupować. Ale aż zobaczę po ile mają. Limitowanej na notino nie mają, a sam nie wiem czy warto dopłacać.
@Nemesh: najtaniej w euforii - 119 zł. Na allegro masz w oficjalnym sklepie Allegro więc pewność że na 100% oryginalny produkt - za 128 zł. Notino nie jest najtańsze. Wersja limited czy parfum generalnie jest lepsza, ale to kwestia czy faktycznie aż tak Ci zależy na tym zapachu, bo EDT też jest bardzo spoko. Ale jeśli planujesz z niego uczynić jakiś swój "signature scent" to mimo wszystko dorzuciłbym stówę i kupił
@Nemesh: Moim skromnym zdaniem - nie warto. Z atomowych parametrów nic nie zostało, a kompozycja też kuleje. Wolałbym dopłacić do MB Explorer, tam też parametrów nie ma, ale naturalniej to pachnie.
  • 0
@Alex_mski: kurcze, zapomniałem o Explorerze. Trzeba na niego polować.
I też już się odzwyczaiłem od atomowych parametrów. Niech chociaż będzie je czuć z 5 godzin, to mi wystarczy.
  • 0
@Gieremek: co komentarz, to inna opinia
Z tego wszystkiego, to może lepiej poczekam na coś ciekawszego, jeśli się pojawi.
To nie jest pilny zakup, raczej badanie rynku