Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracbaza #praca #zalesie Pracuję w firmie w branży budowlanej taty w Niemczech. Tata prowadzi firmę od około 20 lat, większość tego czasu to dawał swoich pracowników i kasował na godziny, co pozwoliło tacie się na prawdę obłowić przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy. Obecnie została nam garstka ludzi i dwa projekty, gdzie jest mnóstwo pracy do zrobienia. Chodzi o to, że firma ma ogromne długi i nie stać na ich spłatę. Obecnie lekko ponad 300.000€. Ja osobiście mam już dość tej pracy, mnóstwo stresu, bo muszę robić prawie wszystko, a ojciec najczęściej zajmuje się swoimi prywatnymi sprawami. Ja #!$%@?, a i tak moja wypłata spóźnia się o prawie trzy miesiące. Skończyłem studia w kierunku IT i myślałem o tym żeby szukać w tym kierunku pracy. Jestem przed 30-stką, nie wiem czy ktoś chce przyjmować do IT w takim wieku. Nie wiem co robić, bo szkoda mi trochę taty, ale ja osobiście stoję w miejscu i nic się nie uczę co by mnie interesowało. Wiem, że jak mnie zabraknie to już raczej zgłosi kompletnie plajtę i tyle. Druga sprawa, to on naciska teraz, że trzeba zakładać nową firmę i przepisać wszystkie kontrakty na nową firmę, a tą wygasić jakkolwiek chce to zrobić. Ja osobiście nie mam siły na takie kombinowanie, bo czuję, że i tak kolejna firma będzie wyglądać tak samo jak ta. Ojciec wyciąga hajs z firmy i sam jest jej winny kolejne kilkadziesiąt tysięcy €. Jego postawa mnie osobiście #!$%@?... :(



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz